Zabezpečení Vašich nemovitostí | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Zabezpečení Vašich nemovitostí


Jednou z možností zabezpečení objektů je elektrická zabezpečovací signalizace – EZS.EZS je skupina zařízení a detekčních prvků, kterými se zvukově a opticky signalizuje situace z hlediska neoprávněného vniknutí zloděje, pachatele do objektu. U EZS tedy ve své podstatě jde o komplex technických opatření, které mají za cíl zvýšení stupně ochrany proti vniknutí zvenčí.

U EZS zabezpečovacích systémů se pro zajištění používají detektory pohybu, otřesové detektory či také detektory tříštění skla. Jejich úkolem je signalizovat pohyb pachatele nebo důsledky jeho činnosti směřující proti chráněnému zájmu, s jasným cílem zabezpečení objektů. Tyto EZS detektory jsou napojeny na centrální ústřednu, která se ovládá mikroprocesorem a signalizuje stav narušení buď na lokální sirénu, pult centrální ochrany, či pevný, nebo gsm telefon. Využívá se celá řada čidel – ať již Infrapasívní čidla, mikrovlnná, ultrazvuková, mikrofonní čidla nebo čidla kombinovaná.

Další z možností zabezpečení objektů jsou kamerové systémy. Kamerové systémy zaznamenávají v současné době veliký rozvoj v oblasti bezpečnostní techniky. Kamerové systémy jsou instalovány stále častěji tam, kde je potřeba přehled a nepřetržité monitorování pohybu osob, automobilů nebo materiálu. Obvykle se jedná především o skladové prostory, výrobní haly, čerpací stanice, haly s nekontrolovatelným pohybem velkého množství osob.

Kamerové systémy je možné samozřejmě využít i např. ke střežení soukromých pozemků a objektů, garážových domů, či veřejných prostranství jako jsou např. nádraží, kina, atp.f Kamerové systémy jsou v současné době velmi oceňovanými pomocníky, jelikož nabízejí celou řadu možností, které jiné bezpečnostní systémy neumožňují.

Kamerové systémy se obvykle integrují do systému komplexní ochrany majetku. V praxi se pak jedná o soubor celé řady prvků ochrany majetku jako jsou například mechanické zábrany, EZS a samotné kamerové systémy, kde integrované systémy CCTV jsou kompatibilní s ostatními bezpečnostními EZS systémy. Bezesporu velkou výhodou jsou stále nižší ceny jak EZS, tak kamerových systémů, což zajišťuje jejich stále lepší dostupnost a masivnější nasazení.

Kontakt:

Jan Markovič
PR manažer
mspiri@email.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 19. 6. 2011 20:17
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: 2 MAX +, s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.