Za pomoc postiženým budou odměněni jednotlivci i organizace | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Za pomoc postiženým budou odměněni jednotlivci i organizace


Pardubice - Pomoc postiženým lidem v Pardubickém kraji bude letos poprvé odměněna. Pardubický kraj ve spolupráci s Pardubickou krajskou radou osob se zdravotním postižením vyhlašuje 1. ročník ceny hejtmana „Duhové křídlo 2012“. Cena bude udělena jak jednotlivcům, tak organizacím.

„V našem okolí je velké množství lidí, kteří dobrovolně a ve svém volném čase pomáhají postiženým lidem vyrovnat se s jejich životy. Jejich odměnou jsou ve většině případů pouze slova poděkování ze strany postižených. Proto jsme se rozhodli odměnit je cenou s názvem Duhové křídlo 2012,“ vysvětluje Radka Konečná, koordinátorka projektu.
Nominaci může poslat kdokoliv. „Budeme rádi, když nám obyvatelé kraje pošlou návrhy na ocenění. V Pardubickém kraji je okolo deset procent lidí s nějakou formou postižení, což se týká téměř padesáti tisíc obyvatel. Skromných lidí, malých i velkých organizací, kteří nezištně pomáhají lidem ve svém okolí, je mnoho. Stačí se podívat okolo sebe, poslat nominaci a vyjádřit tak dík jejich práci,“ doplňuje Roman Línek, náměstek hejtmana Pardubického kraje.
Vítězové obdrží trofej z dílny akademického architekta Miloslava Chaloupky s motivem duhy, na které sedí křídlo anděla. „Právě tato trofej nás inspirovala k pojmenování ocenění,“ doplňuje Radka Konečná. Ostatní účastníci soutěže dostanou drobné dárky a pamětní diplomy.

Více informací najdete na: http://www.pardubickykraj.cz/pro-osoby-se-zdravotnim-postizenim
Kontakt:

Ing. Roman Línek
1. náměstek hejtmana Pardubického kraje
roman.linek@pardubickykraj.cz
http://www.pardubickykraj.cz/pro-osoby-se-zdravotnim-postizenim
466 026 119
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 7. 2012 9:37
Kategorie: Veřejná správa
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.