Za lidovce bude na Znojemsku kandidovat do Senátu Jiří Němec | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Za lidovce bude na Znojemsku kandidovat do Senátu Jiří Němec


STÁHNOUT DSC_3953.JPG (maximální velikost 0,5 MB)

Znojmo – Kandidátem do Senátu za KDU-ČSL na Znojemsku je Jiří Němec, radní Jihomoravského kraje, místostarosta obce Přeskače a také soukromý zemědělec.

„Velký problém Znojemska je vysoká míra nezaměstnanosti. Své aktivity proto zaměřím na zajištění a vznik nových pracovních míst v regionu. Značný potenciál vidím ve zřízení živnostenských inkubátorů,“ představuje své plány Jiří Němec. Zkušenosti z politiky má poměrně velké. Už v roce 1994 byl zvolen zastupitelem v obci Tavíkovice, později pak zastupitelem obce Přeskače, kde v současnosti funguje jako místostarosta. V současné době je radním Jihomoravského kraje, starostou Jednoty Orel Přeskače a členem hodnotící komise MAS Živé pomezí Krumlovsko - Jevišovicko.
V Přeskačích má Jiří Němec soukromé hospodářství, se kterým mu pomáhá celá jeho rodina – manželka a pět synů. „Stále chápu politiku jako službu veřejnosti. Pro mě to není klišé. Nemám zapotřebí se na politice přiživovat. Jako každý občan i já mám své normální zaměstnání. Jsem soukromý zemědělec, který vlastní hospodářství, a tak vím, co všechno obnáší velké pracovní nasazení,“ zdůrazňuje Němec.
Znojemsko rozhodne o svém senátorovi v podzimních volbách, které se konají 10. a 11. října.
Kontakt:

Eva Fruhwirtová
senior manager
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 5. 8. 2014 16:45
Kategorie: Politika
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.