Z Hotelu Sigma Olomouc se stane kongresové centrum | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Z Hotelu Sigma Olomouc se stane kongresové centrum


Olomoucký hotel Sigma projde významnou rekonstrukcí a rebrandingem. Investor, společnost CPI Group, plánuje celkovou přestavbu na moderní kongresové centrum, které se stane součástí multifunkčního administrativního komplexu CPI City Center Olomouc. Vznikne tak čtyřhvězdičkový Clarion Hotel Sigma, jehož provozovatelem bude společnost CPI Hotels, partnerská firma Czech Property Investments. Rekonstrukce hotelu, jenž má ambice stát se ústředním kongresovým střediskem regionu, bude zahájena na začátku příštího roku a její dokončení je naplánováno na přelom roku 2009 a 2010.

Společnost CPI Group plánuje Sigmu přestavět na čtyřhvězdičkový kongresový hotel s multifunkčním konferenčním sálem, který nabídne variabilní rozdělení prostoru na menší, vzájemně propojitelné salonky. Veškeré kongresové zázemí bude vybaveno nejmodernější audiovizuální technikou, WiFi připojením a dalším specializovaným vybavením umožňujícím pořádání konferencí, seminářů, školení, ale také výstav a firemních prezentací různých velikostí. Díky velikosti a kapacitě sálu se z hotelu stane jedno z největších kongresových center v regionu.

„V Olomouckém kraji prostory podobného charakteru zatím chybí. Chceme nabídnout domácím, ale také zahraničním klientům kvalitní a profesionální zázemí, kde by probíhala obchodní a odborná setkání, a to na přirozené křižovatce cest z Polska, Slovenska a České republiky,“ vysvětluje generální ředitel CPI Hotels Ing. Jan Kratina. „Region těží ze své atraktivní polohy v rámci střední Evropy a dobrého dopravního spojení,“ dodává Kratina.

Rozšíří se i poskytování služeb, které zahrnou moderní wellness a fitness centrum. Hotel bude provozován pod mezinárodní značkou Clarion, zařazující jej do kategorie čtyřhvězdičkových hotelů, které svými službami uspokojí i náročnější klientelu. V roce 2007 byla za základě průzkumu mezi účastníky kongresů značka Clarion oceněna společností J. D. Power and Associates první cenou pro nejlepší kongresový hotel v kategorii čtyř hvězd v Evropě.











Kontakt:

Tereza Konečná
Public Relations
tkonecna@aetna.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 7. 2008 16:47
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Aetna spol., s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.