Z Dětenic se bude vysílat středověká Snídaně s Novou | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Z Dětenic se bude vysílat středověká Snídaně s Novou


Snídaně s Novu na cestách se i v letošním roce vydá do Zámeckého resortu Dětenice. Televizní štáb zavítá do Dětenic 8. července 2011, přímý přenos začíná za minutu šest a končí v devět hodin. Na natáčení plného zábavy a soutěží jsou všichni zájemci srdečně zváni.

Návštěvníci, kteří zavítají 8. července brzy ráno do Dětenic, budou mít možnost nahlédnout pod pokličku filmařské práce. Výlet navíc mohou spojit i s prohlídkou zámku či parku, prostory totiž budou během vysílání přístupné.
Přivstat se vyplatí dětem se soutěživým duchem. Po celé ranní vysílání totiž budou probíhat soutěže, na jejichž spravedlivý průběh budou dohlížet pohádkové bytosti, které v Dětenicích tráví prázdniny. Závěrečné klání proběhne pod dohledem vodníka a televizních kamer, pro tři nejlepší jsou připraveny hodnotné ceny, mezi nimiž nechybí ani poukaz na pobyt v Dětenicích.
„Natáčení Snídaně s Novou na cestách je podle mého názoru ideálním tipem na výlet pro celou rodinu. Na jednom místě budou mít návštěvníci možnost poodhalit tajemství spojené s televizním natáčením, děti se mohou těšit na ukázku rytířských turnajů, na pohádkové bytosti a třeba i něco vyhrají,“ řekl Petr Jindák, ředitel zámeckého resortu Dětenice.
Na něco sladkého si po natáčení můžete zajít také do zámecké cukrárny, která láká na domácí speciality. „Hladovci“ pak spíše ocení nabídku středověké krčmy, kde návštěvníky vítají sice trošičku drsnou staročeskou mluvou, ale nabídka středověkých jídel skutečně stojí za to. A pokud do krčmy opravdu vyrazíte, nezapomeňte ochutnat dětenické pivo lásky, které se vaří v místním pivovaru podle prastarého receptu.
Kontakt:

Markéta Janečková
marketa.janeckova@pr1.cz
www.detenice.cz
773 994 010


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 6. 2011 14:56
Kategorie: Cestování
Název zdroje: Zámecký resort Dětenice (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.