Xerox si drží vedoucí postavení na trhu řízených tiskových služeb | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Xerox si drží vedoucí postavení na trhu řízených tiskových služeb


Praha – 16. prosince – Společnost Xerox zůstává světovým lídrem v oblasti řízených tiskových služeb (MPS). Stále více podniků si vybírá Xerox jako partnera pro snížení nákladů a omezení času, který musí zaměstnanci trávit tiskem.

Podle výzkumné společnosti Gartner zaznamenal trh MPS v roce 2010 dvouciferný růst. Z těch, kteří se rozhodli pro úspory nákladů cestou MPS za pomoci Xeroxu, jmenujme například:

• Velké organizace: Firmy British Airways, Cisco, Kelly Services, Cuyahoga Community College nebo například University College London Hospital NHS Foundation Trust využívají služby EnterprisePrint Services pro efektivní a snadný tisk ve všech svých pobočkách a zajištění operativního přístupu k tisku pro pracovníky na cestách. Díky řešením společnosti ACS, kterou Xerox vlastní, je možné integrovat MPS přímo do IT infrastruktury podniků a pomoci jim přejít od papíru k digitálnímu koloběhu dokumentů, který zrychluje pracovní procesy a šetří peníze i čas.
• Organizace s menší tiskovou infrastrukturou: Města Rochester, Riverside nebo vysoká škola Los Angeles Trade-Technical College využívají služby Xerox Print Services, které jim pomohou snížit náklady na tisk prostřednictvím stejných pokročilých technologií, které fungují i u velkých společností. Xerox poskytuje vzdálenou podporu pro opravy, spotřební materiál a nákup zařízení pro vlastní tiskové prostředí.
• Malé a střední podniky: Klienti této kategorie nejčastěji spolupracují s partnery společnosti Xerox, kteří jim pomáhají efektivněji spravovat tisková zařízení rozličných dodavatelů díky produktům Xerox Partner Print Services a PagePack® 3.0.

Tento týden označil Gartner společnost Xerox za vedoucího dodavatele služeb MPS s tržním podílem 33 %. Gartner také umístil společnost Xerox v kvadrantu lídrů své zprávy Magic Quadrant pro MPS.

„Xerox zůstává lídrem trhu MPS díky naší schopnosti přizpůsobit se požadavkům našich zákazníků,“ uvedl Stephen Cronin, prezident Xerox Global Document Outsourcing. „Věříme, že naši pozici na trhu potvrzují nejen žebříčky výzkumných společností ale také skutečná návratnost investic a reálné přínosy, kterých naši zákazníci dosahují díky jednoduššímu a efektivnějšímu přístupu ke správě dokumentů.“

Magic Quadrant
Gartner ve svých studiích a publikacích nedoporučuje žádného výrobce, produkt, nebo službu, ani nenaznačuje, že by zákazníci měli volit pouze dodavatele s nejlepším hodnocením. Výzkumné publikace společnosti Gartner obsahují její vlastní názory a neměly by být interpretovány jako fakta. Gartner odmítá jakékoli záruky, vyslovené či implikované, v souvislosti s tímto výzkumem, včetně záruk dostupnosti a vhodnosti pro určitý účel.
Kontakt:

Ondřej Peterka
peterka@fleishman.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 16. 12. 2011 12:38
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Fleishman Hillard Prague (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
XEROX je přední světová společnost v oblasti obchodních procesů a správy dokumentů. Díky svému širokému portfoliu technologií a služeb poskytuje Xerox svým klientům kancelářskou podporu, která jim umožňuje plně se soustředit na vlastní podnikání. Společnost Xerox dodává špičkové technologie pro správu dokumentů, služby, software a originální spotřební materiál pro výrobní a kancelářská prostředí jakéhokoli rozsahu. Prostřednictvím společnosti ACS, která je součástí firmy Xerox od února 2010, nabízí také široký outsourcing obchodních procesů a IT služeb, včetně zpracování dat, řízení lidských zdrojů, podpory oddělení financí a služeb, řízení vztahů se zákazníky pro komerční firmy a státní správu po celém světě. 134 tisíc zaměstnanců společnosti Xerox pečuje o zákazníky ve více než 160 zemích světa.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.