www.nakupnicentrum.cz rozšířilo svou nabídku o nová oddělení – elektro, cyklo, fitness, počítače a notebooky, víno | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


www.nakupnicentrum.cz rozšířilo svou nabídku o nová oddělení – elektro, cyklo, fitness, počítače a notebooky, víno


Společnost NATURAL MEDICAMENTS, přední internetový prodejce, spustil ke konci měsíce září další oddělení na internetovém nákupním centru www.nakupnicentrum.cz. Stávajících deset oddělení rozšířila bohatá nabídka oddělení elektro, cyklo, fitness, počítače a notebooky, víno. Pouze na www.nakupnicentrum.cz najdete ucelený sortiment spotřebního i nespotřebního zboží.

Oddělení elektro pro Vás připravilo tisíce položek elektra a spotřební elektroniky. V nabídce máme nejen fotoaparáty, televize, telefony, ale také MP3 přehrávače, GPS navigace, audio-video. To vše od renomovaných značek jako jsou Panasonic, Sony, Loewe, Grundig, Casio a další.

V oddělení cyklo najdete pestrou škálu cyklotrenažérů, jízdních kol, koloběžek, cyklo komponentů, cyklo příslušenství, oblečení a bot. Nabízíme stovky položek, od značek Cateye, Shimano, Superior, Dominator aj.

Oddělení fitness nabízí stovky položek pro sport a fitness. Vybírat můžete z množství posilovacích strojů, činek a závaží, rotopedů, kolečkových bruslí, skateboardů, od značek jako například Olpran, Insportline, Spartan.

Pokud hledáte PC sestavy, notebooky, flash disky, monitory, scanery a mnoho dalšího, vybírejte z tisíců položek v oddělení počítačů a notebooků, od společností Acer, Toshiba, IBM, BenQ a dalších.

Vychutnejte si produkty z vinařství Chateau Bzenec, Bohemia Vinum, Víno Mikulov aj. V oddělení vína najdete stovky položek kvalitního značkového vína, likérů a destilátů.

Během měsíce října bude otevřeno další nové oddělení s širokou nabídkou oblečení.

Zákazník si může vybírat buď podle jednotlivých typů zboží, nebo podle výrobců. U každého výrobku si může prohlédnout detail zboží, zvolit parametry, nebo se přímo poradit s prodejcem. Na www.nakupnicentrum.cz garantujeme nejnižší ceny zboží. Většinu zboží máme skladem a jsme schopni jej doručit do druhého pracovního dne. V případě nespokojenosti lze u našeho internetového obchodu využít garanci spokojenosti, která zákazníkovi umožňuje vrátit zboží do 14 dnů zpět.

V případě zájmu o podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat:

Mgr. Jitka Holčáková
marketing@nakupnicentrum.czKontakt:

Mgr. Jitka Holčáková
marketing
marketing@nakupnicentrum.cz
724/752 981


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 22. 10. 2007 8:21
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: NATURAL MEDICAMENTS s. r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Přední internetový prodejce, společnost NATURAL MEDICAMENTS s. r. o., která byla založena v roce 2002, provozuje několik úspěšných specializovaných obchodů:
www.hodinky.cz - největší internetový obchod s hodinkami. 5 000 výrobků od 40 dodavatelů.
www.parfemy.cz - největší internetový obchod s parfémy. 4 000 výrobků od 150 dodavatelů.
www.krasa.cz - největší internetový obchod s kosmetikou. 5 000 výrobků od 60 dodavatelů.
www.prozdravi.cz – největší internetový obchod s produkty pro zdraví. 1 000 výrobků od 60 dodovatelů.
www.nakupnicentrum.cz - největší internetové nákupní centrum, 65 000 výrobků od 500 dodavatelů.

Ve všech těchto internetových obchodech garantujeme nejnižší ceny v ČR.

Současně společnost provozuje portály:
www.prodamy.cz – portál pro ženy o všem, co je zajímá.
www.celostnimedicina.cz – portál o zdraví, z pohledu celostní, přírodní a alternativní medicíny.

Internetové obchody společnosti NATURAL MEDICAMENTS s. r. o. navštíví denně více než 30 000 návštěvníků. V roce 2006 společnost vykázala obrat ve výši 240 mil. Kč. Cílem pro tento rok je dosažení obratu 400 mil. Kč. Internetové obchody společnosti NATURAL MEDICAMENTS s. r. o. dosud obsloužily více než 500 000 spokojených zákazníků.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.