WITTE Milk Run se štíhlými dodavateli | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


WITTE Milk Run se štíhlými dodavateli


Budoucí obrysy dostává projekt Milk Run, který jako pilotní zahájila firma WITTE Automotive v Nejdku v roce 2009, právě nyní. „Chytré“ dodávky materiálu zajišťuje tým logistiky v současnosti pro dvě výrobní haly a tři z pěti výrobních týmů. Důležitou součástí, která je dalším stavebním kamenem pro efektivní toky materiálu, jsou „štíhlí dodavatelé“.

„Milk Run je pro nás jako dodavatele zamykacích systémů pro světové automobilky v současnosti i do dalších let alfou a omegou. Naše „WITTE MHD“ s oboustrannými trasami dodávek dílů a obalů k výrobním linkám nebude nikdy fungovat bez dodavatelů, kteří pracují stejně jako my a hledají co nejefektivnější způsoby dodávek k nám do Nejdku. Kvalitu externích dodavatelů hlídáme stejně jako naši zákazníci nás,“ říká Ondřej Petrželka, vedoucí týmu logistiky.

„Plánování logistiky a obalů je podstatnou součástí optimalizace, protože do dvou let chceme rozšířit systém Milk Run do všech tří výrobních hal, včetně úseku plastů. Tyto činnosti bude zastřešovat manažer/-rka, kterého v současnosti intenzivně hledáme. Na „place“ je realizace úkolem flexibilních a spolehlivých manipulantů,“ dodává Petrželka.

Do sériové výroby skupiny WITTE dodává více než 400 externích dodavatelů, z toho více než tři stovky pro WITTE Automotive v Nejdku. Celkový počet aktivních dodavatelů skupiny přesahuje 6000 a 2500 jich tvoří dodavatelé pro nejdecký závod.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 6. 2011 15:12
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: WITTE Nejdek, spol. s r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
WITTE Automotive v Nejdku je předním českým výrobcem zamykacích systémů a klik pro automobilový průmysl.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.