WITTE Automotive udělila ocenění dodavatelům | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


WITTE Automotive udělila ocenění dodavatelům


Společnost WITTE Automotive, výrobce přístupových systémů pro vozidla, ocenila 27.září ve Velbertu v rámci Dne dodavatelů čtveřici svých dodavatelských firem za jejich činnost. Ocenění bylo dodavatelům propůjčeno poprvé v historii v kategoriích Dodavatelská věrnost, Inovace a Kvalita. Dále byla speciální cena udělena dodavateli za inovace nástrojů.

Ve svém proslovu na úvod Dne dodavatelů zdůraznil vedoucí nákupu a člen vedení WITTE Automotive Thomas Koch význam spolehlivých dodavatelů: „Nákup pro nás nepředstavuje pouze cenová jednání, ale intenzivní a včasné zapojení našich dodavatelských firem, abychom nalezli kreativní a z pohledu nákladů výhodná řešení.“ Jednatel WITTE Automotive Rolf-W. Walter poukázal ve svém projevu na perspektivy skupiny WITTE a přizval dodavatele k ještě užší spolupráci: „Prostřednictvím naší mezinárodní aliance VAST (Vehicle Access Systems Technology) se WITTE podílí na celosvětovém růstu a dodává svým zákazníkům globální platformy – to je také šance pro naše dodavatele.“

Mezinárodní struktura nákupu WITTE se odráží v seznamu vítězů Dodavatelské ceny: Cenu v kategorii Dodavatelská věrnost získala firma Giesler Drehtechnik GmbH z města Eslohe v Sársku. Za zvláště dobré výkony v oblasti kvality byla oceněna španělská společnost Soniasa Sasonia de Corte Fino, S.A. z Barcelony. Tento závod vyrábí jemné stříhané díly. Dodavatelská cena za inovace putuje do rakouské firmy Rejlek Metal & Plastics Group. Zvláštní ocenění za inovativní koncepci nástroje převzal český podnik Strojírenské kovovýrobní družstvo SKD Bojkovice.

V průběhu Dne dodavatelů využilo 44 dodavatelských firem a poskytovatelů služeb z různých produktových skupin ve výstavních stáncích a odborných přednáškách možnost představit své výrobní know-how a nové technologie vedení WITTE Automotive a informovat manažery stejně jako zaměstnance o budoucích trendech ve svém odvětví.
Kontakt:

Martina Poštová
martina.postova@witte-automotive.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 9. 2011 19:30
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: WITTE Nejdek, spol. s r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
WITTE Automotive v Nejdku je předním českým výrobcem zamykacích systémů a klik pro automobilový průmysl.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.