WinStrom podporuje e-Fakturu ISDOC | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


WinStrom podporuje e-Fakturu ISDOC


WinStrom s.r.o. se počátkem května 2009 přihlásil k deklaraci o společném postupu v oblasti el. fakturace v ČR, kterou organizuje sdružení SPIS. Současně s tím vydal verzi produktu, která podporuje elektronickou fakturu ISDOC a nyní je zažádáno o oficiální certifikaci sdružením SPIS.

Elektronická faktura ISDOC


Dnes je již běžná elektronická fakturace ve formátu PDF, nicméně je stále nutné ruční přepisování do účetnictví. V nedávné době byl sdružením SPIS definován standardní formát e-Faktury jménem ISDOC, jehož budoucí podporu ohlásili téměř všichni výrobci ekonomických systémů v ČR. Díky této podpoře si mohou firmy posílat faktury elektronicky s možností snadného importu do systému. Odpadne tak zdlouhavé přepisování s vyloučením chyb či zneužití.
"I když WinStrom ještě není oficiálně certifikován pro ISDOC, jeho podpora je již úplná a funkční.", tvrdí obchodní ředitel Pavel Flajšhans. WinStrom je tak první v České republice, který tento formát reálně podporuje a jen se očekává dokončení certifikace od sdružení SPIS.
Jednou z důležitých vlastností WinStromu je rychlost inovace. Nabízí podporu pro více jazyků, serverovou i klientskou podporu pro Windows, Linux a Mac OS X, podporu snadného vzdáleného přístupu přes Internet, tisk do PDF včetně elektronického podpisu a nyní také elektronickou fakturu ISDOC.
"Na tomto příkladu se ukazuje rychlost inovace, jaké je náš vývojový tým schopen. A to není vše, co pro letošní rok ještě plánujeme.", dodal šéf vývoje Petr Ferschmann.

Více informací o elektronické faktuře ISDOC ...

Předpis zaúčtování


Pro WinStrom je důležitá také rychlost a lehkost použití pro účetní, kteří se systémem pracují každý den. Proto byla přidána i podpora pro předpis zaúčtování. Jedná se o inteligentní předkontace – sami řeší primární účet a zaúčtování DPH. Díky tomu je zaúčtování jednodušší než u předkontací. Účetní tak přípravou zaúčtovacích pravidel pro zbytek firmy stráví méně času a budou se tak moci věnovat věcem, které mají pro firmu vyšší přínos (daňová optimalizace, apod.).

O WinStrom 10


WinStrom 10 je moderní ekonomický systém (účetnictví) určený pro malé a střední firmy či firmy vedoucí účetnictví. Funkčností pokrývá podvojné účetnictví, daňovou evidenci, fakturaci, pokladní a bankovní doklady včetně homebankingu, skladového hospodářství, evidencí majetku a leasingu, mezd, pohledávek/závazků, účetních výstupů a řady dalších modulů. Program poskytuje intuitivní uživatelské rozhraní s podporou evropské legislativy, je plně lokalizovatelný do jiných jazyků a podporuje vzdálený přístup přes Internet.

O WinStrom s.r.o.


WinStrom s.r.o. je výrobce ekonomických systémů WinStrom s tradicí od roku 1991.
Kontakty...
Kontakt:

Petr Ferschmann
vedoucí vývoje
pferschmann@winstrom.cz
775 638 008
371 124 340


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 19. 5. 2009 19:09
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: WinStrom s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Moderní ekonomický systém (účetnictví) určený pro malé a střední firmy či firmy vedoucí účetnictví. Funkčností pokrývá podvojné účetnictví, daňovou evidenci, fakturaci, pokladní a bankovní doklady včetně homebankingu, skladové hospodářství, evidenci majetku a leasingu, mzdy, pohledávky/závazky, poptávky/nabídky/objednávky, účetní výstupy a obsahuje řadu dalších modulů. Program poskytuje intuitivní uživatelské rozhraní s podporou evropské legislativy, je plně lokalizovatelný do jiných jazyků a podporuje vzdálený přístup přes Internet.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.