WinStrom 10 je vhodný pro účetní firmy | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


WinStrom 10 je vhodný pro účetní firmy


Účetní firmy se nás ptají, zda je pro ně WinStrom 10 vhodný. Zde je několik důvodů, proč ano.Účetní firmy se nás ptají, zda je pro ně WinStrom 10 vhodný. Zde je několik důvodů, proč ano. • Vzdálený přístup: Vaši zákazníci budou moci přistupovat k ekonomickému systému odkudkoliv. Uvidí tak vždy aktuální údaje.

 • Předpis zaúčtování: WinStrom umožňuje účetní firmě definovat typ dokladu a předpis zaúčtování (vylepšené předkontace). Zákazník tak bude definovat "zaúčtování" způsobem, kterému rozumí (faktura v ČR, faktura do zahraničí, ...) nebo předpis nezvolí a účetní firma později doklad zaúčtuje.

 • Licencování dle počtu současně připojených uživatelů: nebudete muset platit za každého zákazníka, který by se mohl připojit, ale jen za ty, kteří to skutečně udělají.

 • Automatické aktualizace: když se zákazník připojí, jeho WinStrom bude automaticky aktualizován na správnou verzi.

 • Podpora Mac OS X, Windows a Linux: zákazník si bude moci vybrat operační systém.

 • Podpora jazyků: Anglicky, Německy, Česky a Slovensky: každý z vašich zákazníků bude moci se systémem komunikovat svým jazykem.

 • Česká a slovenská legislativa: Díky WinStromu budete moci vést účetnictví českým, ale i slovenským firmám.

 • Hosting: můžeme vám nabídnout hosting na našich serverech. Zajistíme vysokou dostupnost, rychlost a bezpečnost a především kvalitní zálohování.

 • Provoz i bez terminálového přístupu: Díky široké podpoře operačních systémů, díky vzdálenému přístupu a možnosti hostingu, je možné WinStrom provozovat i bez terminálového přístupu. Ušetříte tak velké množství peněz (může být i více než 50% nákladů) za licence na další software (operační systém, licence pro terminálový přístup, MS SQL, ...). Cena za náš ekonomický systém je již finální a není nutné dokupovat licence žádného dalšího software.

 • Podpora importů/exportů z XLS, XML a ISDOC: Díky podpoře importu a exportu z různých formátů vám budou moci vaši zákazníci zasílat data v elektronické podobě.


 • Fungující síťový přístup i pro více než 5 uživatelů. U některých konkurenčních systémů (a paradoxně u těch nejpoužívanějších) narážejí uživatelé na problém u síťového přístupu. Výrobce jim dává jasné doporučení: pokud máte více uživatelů a aplikace je pomalá, přejděte na terminálový server. U WinStromu nemusíte pořizovat drahé terminálové řešení, protože nedochází k degradaci výkonu.

 • Přepínání firem je pořád stejně rychlé. Ať už účtujete jednu firmu nebo dvěstě, WinStrom je stále stejně rychlý.

 • WinStrom může účtovat miliony položek a při tom bude stále stejně rychlý.


O WinStrom 10


WinStrom 10 je moderní účetní a ekonomický systém určený pro malé a střední firmy či firmy vedoucí účetnictví. Funkčností pokrývá podvojné účetnictví, daňovou evidenci, fakturaci, pokladní a bankovní doklady včetně homebankingu, skladového hospodářství, evidencí majetku a leasingu, mezd, pohledávek/závazků, účetních výstupů a řady dalších modulů. Program poskytuje intuitivní uživatelské rozhraní s podporou evropské legislativy, je plně lokalizovatelný do jiných jazyků a podporuje vzdálený přístup přes Internet.


O WinStrom s.r.o.


WinStrom s.r.o. je výrobce ekonomických systémů WinStrom s tradicí od roku 1991.


Kontakty...Kontakt:

Petr Ferschmann
vedoucí vývoje
pferschmann@winstrom.eu
775 638 008
371 124 340


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 19. 8. 2009 9:30
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: WinStrom s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Moderní ekonomický systém (účetnictví) určený pro malé a střední firmy či firmy vedoucí účetnictví. Funkčností pokrývá podvojné účetnictví, daňovou evidenci, fakturaci, pokladní a bankovní doklady včetně homebankingu, skladové hospodářství, evidenci majetku a leasingu, mzdy, pohledávky/závazky, poptávky/nabídky/objednávky, účetní výstupy a obsahuje řadu dalších modulů. Program poskytuje intuitivní uživatelské rozhraní s podporou evropské legislativy, je plně lokalizovatelný do jiných jazyků a podporuje vzdálený přístup přes Internet.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.