Webový magazín Nezoufalky.cz slaví první narozeniny | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Webový magazín Nezoufalky.cz slaví první narozeniny


Právě rok existuje web pro ženy s nadhledem, které už vědí o životě své a jen tak je něco nerozhodí. Webové stránky Nezoufalky.cz mají den ode dne větší návštěvnost, protože zralé ženy se konečně dočkaly „svého“ média!

Zatímco podle běžných ženských časopisů jsou ženy nad čtyřicet let „na odstřel“, protože už nejsou mladé a krásné, web Nezoufalky.cz vítá každou normální čtenářku, která se jen tak z něčeho nehroutí a umí si optimisticky vychutnávat život.
Čtenářky Nezoufalek.cz chápou, že v jejich věku jim život nabízí novou šanci – prožívají restart, protože mnoho každodenních starostí mají za sebou, a mohou objevovat to, na co jim dosud při péči o nedospělé děti chyběl čas. Odvážně se pouštějí do podnikání, hledají nové příležitosti k uplatnění svých zkušeností, vědomostí a praxe.
Protože mluvit a psát ale nestačí, redakce webu hodlá nezoufalkám podávat pomocnou ruku i praktičtějším způsobem, aby si svůj restart prožily a užily s hlavou vztyčenou, jak si to za léta své práce, výchovu dětí a rozdávání dobré nálady na vrcholu svých sil zaslouží.
Nezoufalky jsou web otevřený všem, kdo se rádi spolu s ženami s nadhledem pobaví, chtějí přispět svým příběhem nebo dát dobrý tip na něco zajímavého, s čím se potkali. Právě v těchto dnech slaví Nezoufalky.cz své první narozeniny. Vybatolily se z prvních krůčků, web dostal profesionální podobu, kde si mohou čtenářky (i čtenáři) nejen číst, ale také poslouchat audiopořady - postřehy ze života pod názvem Rozhlasník a povídky s ženskou tématikou.Kontakt:

Eva Houserova
sefredaktorka
eva@nezoufalky.cz
www.nezoufalky.cz
+420 605 726 294


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 8. 2011 12:20
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Nezoufalky (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Magazín Klubu nezoufalek, žen, co už o životě vědí své, umí si ho správně vychutnat a jen tak něčím se nenechají rozhodit.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.