Vznikla nová česká brandingová agentura s ambiciózními cíli | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Vznikla nová česká brandingová agentura s ambiciózními cíli


28.7.2011, Brno

V České republice vznikla nová agentura brandboost, zaměřená na budování a řízení značky, jež si stanovila ambiciózní cíl dostat znalosti z oblasti strategického marketingu a řízení značek k širší podnikatelské veřejnosti. Agentura v současné době působí pouze na českém trhu, i tak ale o potenciální klienty rozhodně nemá nouzi.

Majitel agentury Michal Kubín k tomu poznamenává: „Nechceme být jen další poradenskou agenturou, která si bude tiše existovat zastrčená v nějaké kanceláři. Chceme na trhu poradenství v oblasti strategického marketingu a brandingu způsobit rozruch. Probudit spící české společnosti, aby přijaly zodpovědnost za svůj úspěch na trhu a za svou konkurenceschopnost.“

Jedním z projektů, které by agentura brandboost ráda iniciovala, je zahájení brandingu České republiky, coby systematické marketingové činnosti zaměřené na podporu turistického ruchu. Michal Kubín k tomu dodává: „Toto téma je v současné době řešeno nesystematicky, nahodile. Kvůli tomu není možné dosáhnout takového účinku, jaký by byl dostupný při systematické péči o brand České republiky.“

Mezi klienty agentury již dnes patří společnosti z oblasti vývoje software a vzdělávání. Agentura ale zároveň vyjádřila určité morální zásady a v souladu s nimi odmítá zakázky od vybraných druhů organizací, jež jsou uvedeny v nejčastějších dotazech. Dle majitele agentury není jejím cílem přijímat jakékoli zakázky za každou cenu. „Existují organizace, do jejichž „byznysu“ se z etických důvodů plést nechceme,“ říká Michal Kubín.

Veškeré informace o nové agentuře naleznete na jejích webových stránkách www.brandboost.cz.Kontakt:

Michal Kubín
CEO / brand strategist
kubin@brandboost.cz
www.brandboost.cz
+420 739 054 292


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 28. 7. 2011 11:55
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: brandboost, branding agency (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Brandboost, branding agency je úzce specializovanou agenturou zaměřenou na budování a řízení značky a strategický marketing. Pro své klienty buduje úspěšné a ziskové značky a vytváří dlouhodobě výnosné marketingové strategie.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.