Vzhůru na palubu - aneb chata na vodě! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Vzhůru na palubu - aneb chata na vodě!


Už víte, kam pojedete letos na dovolenou? Nebo se stejně jako vloni spoléháte na last minute nabídky a vybíráte tu nejnezapomenutelnější lokalitu? Zkuste tentokrát vyrazit na netradiční „chatu“ a poznávat krásy naší země z vodní hladiny. Týden na motorové říční lodi se stane nezapomenutelným zážitkem pro vás i vaše děti. „K tomu, abyste se na týden stali kapitánem, nepotřebujete mít kapitánské zkoušky, stačí se jen rozhodnout a vyplout.“ Říká Daniel Jelínek ze serveru www.chatanavode.cz

Dětský sen
Snad každý jako dítě četl některou z knih dobrodružství a odvahy, kdy hlavní hrdinové trávili svůj život na plavbě kolem světa, nebo jste spolu s románovými postavami prožívali netradiční dobrodružství ve vlnách oceánu. Místo nebezpečných rozbouřených vod si můžete nyní zkusit být kapitánem na řece Vltavě. Čeká na vás nezapomenutelný týden plný příjemných zážitků, romantických zákoutí, vody a slunce.
Říční loď nabízí pohodlí a bezpečí
Na kovové říční lodi Nela, kterou si můžete pronajmout, najdete kuchyňku s vařičem a chladicím boxem na nápoje i potraviny, bez problémů se v jejích útrobách ubytuje celá pětičlenná rodina nebo parta přátel. Loď je vybavena toaletou, sprchou, na zádi pak najdete schůdky vedoucí do vody. Se skleničkou dobrého moku nebo s kávou se můžete pohodlně usadit jak uvnitř lodi, tak na její palubě a vychutnat si okamžik letního volna a nicnedělání.
Děti a psi vítáni
Pokud jste zatím nikdy nebyli na žádné lodi ani na návštěvě a bojíte se strávit týden s dětmi na její palubě, pak jsou vaše obavy liché. Záleží samozřejmě hlavně na stáří dětí. „Nedoporučuje se jezdit na loď s malými dětmi, které ještě neposlouchají a vyžadují celodenní dozor. Jinak se o bezpečí svých dětí nemusíte bát – stačí jim navléknout plovací vesty a vysvětlit jim základní pravidla.“ Doporučuje Daniel Jelínek.
Na loď se můžete vypravit i se svým psím mazlíčkem, není potřeba jej nechávat u příbuzných nebo v psím hotelu. Pokud není pes abnormálně bojácný, pak pro něj pobyt na lodi není nikterak stresující a užije si jej stejně, jako zbytek rodiny.
Vzhůru na palubu!
Loď Nela je pro návštěvníky připravena v nové marině na vodní přehradě Orlík. K jejímu ovládání není potřeba žádného dlouhého studia, stačí jen krátká informace od pronajímatele a pak už je jen a jen na vás, kam se po orlické hladině vydáte. Kovová loď zaručuje maximum bezpečí pro posádku a to i pro ty, kteří se s ovládáním lodí teprve seznamují. Kde na noc zakotvíte je jen a jen na vás.
Chcete-li, můžete celý svůj den strávit příjemnou projížďkou či rybařením a pokud budete mít náladu na koupání a opalování se, nechte loď zakotvenou v tiché zátoce a její motor v tento den zůstane tichý. Stejně tak můžete loď nechat bezpečně ukotvenou u břehu a vydat se na výlet pěšky nebo na kolech – ta se dají připevnit na zábradlí lodi a vozit celý týden s sebou.
Krátké provozní informace
Volné termíny, fotografie a nabízené lodě naleznete na: www.chatanavode.cz
Cena za denní pronájem lodi: od 1.500 Kč
Děti: ano
Psi: ano
Kola: vlastní
Kuchyňka: ano
Chladicí box: ano
Toaleta: ano
Sprcha: venkovní
Plovací vesty: součást vybavení lodi – pro děti nutno upřesnit počet, případně zajistit vlastní
Délka pronájmu: týden nebo dle domluvy
Kontakt:

Kateřina Procházková
PR Director
prochazkova@adnotam.cz
www.chatanavode.cz
+420 603 905 800


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 7. 2011 13:20
Kategorie: Cestování
Název zdroje: Ad Notam, s. r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR agentura, medializace, firemní časopisy na klíč, více na: www.adnotam.cz
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.