Vyzkoušejte vodní dýmku | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Vyzkoušejte vodní dýmku


Pokud jste již navštívili nějakou čajovnu, jistě jste si všimli, že tam lidé kromě toho, že pijí čaj, také kouří vodní dýmky. Do správné čajovny takovéto dýmky patří. Nemusíte z toho mít strach, že by byli škodlivé jako cigarety. O škodlivosti vodních dýmek se vedou spory, ale myslím, že škodlivé nebo návykové rozhodně nejsou. Pokud byste si chtěli vodní dýmku pořídit domů, tak máte několik možností. Jednou z nich je na dovolené v Egyptě, Tunisu, Turecku nebo Indii. Koupíte tam opravdu krásné dýmky, ale také se občas stane, že narazíte na hodně nekvalitní a mnohdy i nekompletní vodní dýmky. Dnes už není problém pořídit egyptské dýmky u nás v internetových obchodech. Mají tam velké výběry vodních dýmek, tabáků, uhlíků a příslušenství. Doporučit mohu eshop Čajovnictví.cz, zde mají opravdu velký výběr.

Dělení vodních dýmek

Vodní dýmky můžeme rozdělit podle různých parametrů. U nás se nejčastěji dělí podle velikosti, takže se v obchodech setkáte s označením mini, malé, střední, velké a XXL vodní dýmky. Většinou platí, že čím větší dýmka tím větší cena, ale neplatí to vždy. Dále je můžeme rozdělit podle materiálů, ze kterých jsou vyrobené (například celokovové, celoskleněné, z přírodních materiálů nebo klasické dýmky kov-sklo). Dalším parametrem vodních dýmek je počet šlauchů. Nejčastěji si lidé kupují jednošlauchové, ale náročnější milovníci vonného dýmu raději sáhnou po dvoušlauchových, tříšlauchových nebo čtyřšlauchových. Typů vodních dýmek je opravdu hodně, takže si každý určitě vybere.

Tabák do vodních dýmek

Tabák je stejně jako uhlík nezbytnou součástí všech dýmek. V obchodech s vodními dýmkami najdeme tabáky různých druhů a chutí. Stejně jako vodnice i tabák můžeme rozdělit do několika skupin. Jsou to tabáky silně aromatické, aromatické a jemné tabáky. Nejoblíbenější jsou ovocné tabáky, jako je banán, broskev nebo pomeranč. Nejprodávanější u nás jsou tabáky značek Soex a Nakhla.

Navštivte internetový obchod Čajovnictví.cz a určitě si vyberete vodní dýmky, které se Vám líbí.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 24. 8. 2011 12:05
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Lepidus (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.