Vytížení manažeři předcházejí infarktům dovolenými v lázních | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Vytížení manažeři předcházejí infarktům dovolenými v lázních


Praha – Časově náročné zaměstnání, nedostatek odpočinku a pravidelného pohybu přivádí stále více byznysmenů do lázeňských zařízení. Správně strávená dovolená totiž může zachránit unaveným lidem zdraví, pomůže předcházet infarktům a snižuje krevní tlak. V Čestlicích se těmto požadavkům přizpůsobují a vytvořily speciální lázeňský produkt Aquapalace Balneo & Medical s intenzivní rehabilitační léčbou, fyzioterapiemi a relaxačními programy.

„Třídenní kúra v lázních pomůže získat energii na další rok dopředu. Vhodně zvolená odpočinková aktivita k zaměstnání je rozhodující pro další pracovní výkony. Mladých lidí s náročným zaměstnáním přibývá, ale při práci si na sebe čas neudělají. Dohánějí to o dovolených,“ varuje lékařka Kamila Maláčová z čestlického Aquapalace Balneo & Medical.

Dovolená by měla být opakem práce

Pokud mají lidé mentálně náročné zaměstnání, doporučují lékaři dovolenou trávit kombinací fyzické aktivity a relaxace. V lázeňských zařízeních vytvářejí programy kombinující fitness aktivity s masážemi a léčebnými kúrami.

„Správné lenošení je věda, kterou se každý jedinec musí naučit. Jinak ho nároky v pracovním i osobním životě mohou nepříjemně postihnout. Syndrom vyhoření a psychické kolapsy jsou dnes na denním pořádku,“ dodává Maláčová, která se specialisty sestavuje každému klientovi plány relaxací a léčebných lázeňských aktivit na míru.

Riziko zdravotních komplikací si dnes uvědomují také zaměstnavatelé. Permanentky do fitness center nahrazují slevové kupóny do lázeňských zařízení. „Zvyšuje se zájem o pobyty s léčbou bolestí zad, neurologických onemocnění, osteroporózy a o rekondiční a relaxační pobyty. Lidé si chtějí odpočinout pod dohledem specialistů,“ potvrzuje generální ředitelka Aquapalace Hotelu Praque Vladana Horáková. Výhodou pobytů v čestlickém zařízení je možnost vzít s sebou celou rodinu, jejíž členové si najdou vyžití v nabídce služeb největšího aquaparku ve střední Evropě.Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 8. 2011 23:29
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.