Výstava fotografií „Umíme se postavit na vlastní nohy“ | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Výstava fotografií „Umíme se postavit na vlastní nohy“


Vzkaz vozíčkářů: „Jsme na vozíku, ale nejsme „u ledu“! Nemůžeme chodit, ale umíme se o sebe postarat. Naše páteř je zlomená, ale my ne. I na vozíku můžeme stát na vlastních nohou!“ se ponese i Šestkou Návštěvníci obchodního centra Šestka budou moci v říjnu shlédnout netradiční výstavu fotografií ze života vozíčkářů, kteří i přes svůj hendikep zvládají běžné činnosti každodenního života.

Tématem výstavy je život vozíčkářů po poranění páteře a míchy, kteří se touto životní změnou nenechali odradit a dále zvládají prakticky cokoli – pracují, studují, sportují či se věnují umění. Výstavu, která se koná od 3. do 31. října 2011 v obchodním centru Šestka, pořádá Svaz paraplegiků, který vozíčkáře po poranění míchy sdružuje.

Na výstavě budou k vidění tvorby autorů Lukas Pelech Atelier a Friends´ Factory. Kurátorem výstavy je Jana Žabincová. Přijďte podpořit a ocenit nelehký, přesto však plnohodnotný život hendikepovaných.

Akce se koná v obchodním centru Šestka od 3. do 31. 10. 2011 a je pro všechny návštěvníky zdarma.

Více informací naleznete zde: http://www.oc-sestka.cz/akce/vystava-umime-se-postavit-na-vlastni-nohy.html

Kontakt:

Andrea Pitronová
andrea.pitronova@crestcom.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 9. 2011 15:18
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Obchodní centrum Šestka (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Základní informace o obchodním centru Šestka:

Obchodní centrum Šestka nedaleko letiště Praha-Ruzyně na křižovatce Evropské ulice a Pražského dálničního okruhu bylo otevřeno v listopadu 2006. Na ploše více než 27.500 m2 nabízí svým návštěvníkům stovku obchodů včetně restaurací, kaváren a rychlého občerstvení. Vedle hypermarketu Albert se zde nachází prodejny populárních módních značek, luxusních oděvů, obuvi i vybavení pro sport a volný čas. Je zde knihkupectví, parfumerie, obchody s elektronikou a domácími spotřebiči i hračkami. Součástí OC Šestka je také banka, kadeřnictví, nehtové studio, květinářství, rychločistírna, značková prodejna a servis mobilních telefonů, optika nebo dětský koutek. Obchodní centrum provozuje také bezplatné autobusové linky na trase Dejvická – obchodní centrum Šestka – Dejvická, Slaný – obchodní centrum Šestka – Slaný a Kladno – obchodní centrum Šestka – Kladno. Zdarma je také parkování a wi-fi připojení na internet.


Neobvyklé architektonické pojetí obchodního centra se zelenými zatravněnými stěnami a originálním střešním parkovištěm umožnilo zakomponování do okolní krajiny a podtrhlo ekologický ráz projektu. Interiéry obchodního centra jsou vybaveny celou řadou designových prvků. Obchodní centrum Šestka z dílny studia d u m architekti získalo třetí místo v architektonické soutěži Grand Prix architektů v kategorii novostavba roku 2007.

O společnosti CA Immo
Společnost CA Immo byla založena v roce 1987. Investuje do komerčních nemovitostí (speciálně kancelářských budov) v Rakousku, Německu a střední a východní Evropě. Akvizicí společnosti Europolis získala společnost aktiva v hodnotě cca 1,5 miliardy eur. Majetek spravovaný společností CA Immo činí od začátku roku 2011 více než 5 miliard eur, z toho aktiva ve východní, střední a jihovýchodní Evropě a Německu představují cca 40 %. Portfolio skupiny v České republice zahrnuje 230 000 m2 pronajímatelné plochy v celkové hodnotě cca 440 milionů eur a to včetně pražských kancelářských budov Kavčí Hory Office Park, Technopark, Danube House, Nile House, a Amazon Court, obchodního centra Šestka, dvou hotelů a anglické mezinárodní školy. CA Immo je kótovaná na vídeňské burze od roku 1988 a v současné době je obchodovatelných 83 % jejích akcií.


Pro další informace kontaktujte:

CA Immo Real Estate Management Czech Republic s.r.o.
Václav Jonáš
Head of Asset Management
tel.: + 420 233 109 322
e-mail: vaclav.jonas@caimmo.cz
www.caimmoag.com

DTZ Czech Republic, a.s.
Romana Petráňová
Marketing Manager OC Šestka
tel.: +420 225 023 102
e-mail: romana.petranova@dtz.com

Crest Communications a.s.
Andrea Pitronová
Account Manager
tel.: + 420 222 927 111
e-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz
www.crestcom.cz
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.