Vysočina: Na trhu s okny je stále více nepoctivých firem | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Vysočina: Na trhu s okny je stále více nepoctivých firem


Třebíč – Stále více lidí z Vysočiny se v posledních týdnech setkalo s nekalými praktikami některých obchodníků s okny. Ty jim dodají levná okna do jejich stavby, ale když chtějí zákazníci okna seřídit nebo upravit, musí si lidé připlatit vysoké částky. I tak mnozí zákazníci nemusí mít nakonec okna seřízená a obrací se na jiné firmy. Ty se rozhodly na tyto prakticky nepostižitelné praktiky veřejně upozornit.

„V posledních měsících se na nás stále více obrací zákazníci, kteří si vybrali levná okna, ale nakonec za ně zaplatili daleko více, než co by zaplatili za velmi nadstandardní okenní profily včetně montáže a seřízení,“ vysvětluje Petr Hůlka z třebíčské firmy Okna&Company, která v minulých měsících byla kontaktována čtyřmi desítkami lidí z Vysočiny s žádostí o pomoc.

Lidé se podle odborníků málo ptají
Podle odborníků splňuje většina výrobců na trhu náročné technické požadavky na vlastnosti oken, ale málokdy předem upozorní zákazníky, že součástí dodaných oken není jejich seřízení. To podle odborníků nezvládne každý a je tak nutné volat odborný servis, který zákazníka mnohdy vyjde i na několik tisíc korun.
„Pokud výrobce lidem okna neseřídí, mohou v zimě protopit i dvojnásobné množství energie, nebo ho při nesprávné manipulaci dokonce i zranit. Proto musí být seřízení oken vždy součástí jejich dodávky, “ varuje specialista Petr Hůlka, podle kterého by měli zákazníci vždy vznést na dodavatele dotaz, zda cena za levná okna je i včetně servisu.
Se zateplováním domů lidé často mění stará okna za nová. Zákazníci mají největší zájem o moderní plastová okna s moderními řešeními na úsporu energie a bezpečnost. Podle odborníků je ale vždy nutné se i ptát, kdy a jak budou okna dodána a kdo a z jaké dálky jim případně poskytne po dobu záruční doby záruční a poté pozáruční servis.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 8. 2011 9:40
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.