Výši sazby DPH na Tiskovky.info řešit nemusíte | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Výši sazby DPH na Tiskovky.info řešit nemusíte


STÁHNOUT DPH.jpg (maximální velikost 0,5 MB)

Nejistota ohledně výše sazby DPH se klientů serveru Tiskovky.info netýká. Ať bude sazba jakákoliv, půjde její částka na účet serveru.

V důsledku politické nejistoty se řada podnikatelů dostala do těžko řešitelné situace. Stále totiž neví, zda od nového roku budou platit nové sazby DPH ve výši 15 a 21 procent, nebo sjednocená sazba DPH ve výši 17,5 procenta. Server Tiskovky.info se proto rozhodl usnadnit klientům tuto komplikovanou situaci a celou výši DPH budou moci využít na služby poskytované tímto serverem. „Podnikatele zajímá vlastní činnost, a ne politické dohadování. Proto jsme se jim rozhodli tímto krokem ulehčit,“ vysvětluje důvod tohoto kroku majitel serveru Tiskovky.info David Havlíček.

Co to v praxi znamená? V současné době si klient navýší svůj účet o předem zvolenou částku a k té se poté přičte DPH. Od chvíle zveřejnění této zprávy až do 1. března 2013 se jim ale na jejich účet na Tiskovky.info načte celá částka včetně DPH. Klienti tak nemusí řešit, jaká bude od příštího roku sazba DPH. Celá její výše se jim totiž přičte na účet bez ohledu na to, zda to bude 20 %, 17,5 % nebo 21 %. „Rozhodli jsme se spustit tuto novinku již nyní, aby si na to klienti zvykli,“ doplňuje Havlíček. Všichni klienti tak v podstatě získají již letos 20 procent „kreditu“ navíc.

Portál Tiskovky.info vznikl v roce 2007 s cílem spojit zadavatele tiskových informací (státní úřady, soukromé firmy a PR agentury) s jejich odběrateli, tedy zejména novináři. V současnosti jsou tiskové informace distribuovány přibližně 350 odběratelům a dalších více než 2000 novinářů je oslovováno prostřednictvím media-listů. Tiskovky.info nabízí také další PR služby jako monitoring tisku či pořádání tiskových konferencí. Více informací na http://www.tiskovky.info/co-nabizime.Kontakt:

David Havlíček
Administrátor
tiskovky(at)tiskovky.info
www.tiskovky.info
+420 777 949 607


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 11. 11. 2012 21:26
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Tiskovky.info (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Tiskovky.info vznikly jako služba spojující média a společnosti, organizace a instituce, které prostřednictvím médií chtějí informovat veřejnost o určitých skutečnostech. K tomu mohou využít umístění své tiskové zprávy na Tiskovky.info, popř. zde mohou informovat o konání tiskové konference.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.