Výrobce nejrychlejšího firewallu na světě rozšířil svůj lokální tým | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Výrobce nejrychlejšího firewallu na světě rozšířil svůj lokální tým


Česká republika – Jedna z nejvýznamnějších společností se zaměřením na IT bezpečnost, společnost Fortinet, rozšířila svůj tým a vytvořila novou pozici regionálního ředitele pro oblast střední a východní Evropy (CEE). Novou výzvu přijal v květnu tohoto roku Ondřej Šťáhlavský, který v minulosti již na obchodní pozici v tomto teritoriu působil a rozhodl se navázat na své předchozí úspěchy.

Vznik nové pozice vysvětluje Joe Sarno, vicepresident EMEA East společnosti Fortinet: „V posledních letech jsme dosáhli velkého růstu podílu na trhu IT bezpečnosti v regionu. Vzhledem k potenciálu, který tento trh nabízí, jsme se rozhodli k investicím a příchodem zkušeného manažera chceme naši pozici na trhu ještě posílit.“
„Fortinet je v současnosti v CEE dle analytické společnosti IDC třetím největším výrobcem síťových bezpečnostních technologií. Mým cílem je stát se do dvou let jedničkou na trhu. Podobně jako v ostatních zemích nám to umožňuje především bezkonkurenční technologie, kterou si zákazníci velmi rychle osvojili. Zároveň máme lokální výhodu pražského centra technické podpory (TAC), které jsem založil a v posledních čtyřech letech vybudoval tým složený z více než 60 expertů různých oborů síťové a aplikační bezpečnosti,“ představuje svou vizi Ondřej Šťáhlavský.

Silný a kvalitní tým je základ úspěchu
Výsledkem návratu do známého prostředí bylo, že již v třetím kvartálu (červenec - září) dokázal CEE tým navýšit růst v obchodních výsledcích oproti loňskému období o téměř 80 procent. „Investici do lidských zdrojů jsem viděl jako klíčovou a po nástupu na zmíněnou pozici jsem se primárně zaměřil na výběr kvalitních odborníků, kteří nás posílí. Během tří měsíců jsme náš tým v podstatě zdvojnásobili. V červenci například nastoupil do českého týmu Horymír Šíma na pozici Major Account Manager (MAM), který se zaměřil na rozvíjení nových obchodních příležitostí přímo na koncovém trhu. Na Slovensku naše řady posílili Zsolt Géczi jako MAM a Peter Kočík na pozici systémového inženýra. V současné chvíli otevíráme ještě jednu obchodní pozici v České republice a jednu technickou v Maďarsku,“ uzavírá Ondřej Šťáhlavský.
Kontakt:

Eva Fruhwirtová
senior manager
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 20. 11. 2014 14:03
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.