Výnimočná konferencia BrainShare 2011 ako zdroj informácií o spoločnosti Novell | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Výnimočná konferencia BrainShare 2011 ako zdroj informácií o spoločnosti Novell


Bratislava, 10. august 2011 – Spoločnosť Novell, Inc. (NASDAQ: NOVL), líder v oblasti IWM (Inteligent Workload Management), aj v tomto roku pripravuje konferenciu BrainShare, ktorá sa bude konať 10.–14. októbra 2011 v americkom Salt Lake City. BrainShare predstavuje jediné miesto, kde sa môžu stretnúť zamestnanci, partneri, zákazníci a novinári s vedením spoločnosti a dozvedieť sa priamo od vedúcich manažérov akým smerom sa budú uberať projekty NetIQ, Novell alebo SUSE v najbližšom období.

Spojenie BrainShare 2011 a pokročilého technického vzdelávacieho programu (ATT) prináša každému účastníkovi prístup k väčšiemu počtu informácií, než tomu bolo kedykoľvek predtým. Konferencia BrainShare 2011 prináša účastníkom možnosť:

• Zúčastniť sa hlavnej prezentácie, ktorá sa zameria na najnovšie stratégie a plány spoločností NetIQ, Novell a SUSE pre rok 2011 a ďalej.
• Zúčastniť sa viac ako 200 technických prednášok vrátane praktických ukážok v rámci ATT.
• Nahliadnuť pod pokrievku najnovších riešení, ktoré pomáhajú IT profesionálom spravovať a optimalizovať počítačové zdroje.
• Pohovoriť si osobne s našimi odborníkmi a viac než 60 partnerov.
• Rozvíjať schopnosti ako znižovať náklady, komplikovanosť a riziká svojho IT prostredia.

Na BrainShare sú vždy predstavované najnovšie technológie a novinky, v tomto roku napríklad novinky z oblasti WorkloadIQ. Konferencia je okrem iného aj výnimočnou príležitosťou na vzdelávanie alebo nadväzovanie nových kontaktov. Registrovanie účastníkov je možné už teraz na: www.novell.com/brainshare
Kontakt:

Karel Kapinus
Managing Partner
karel.kapinus@pram.cz
224913000


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 11. 8. 2011 9:54
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.