Výkup nemovitostí za hotové | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Výkup nemovitostí za hotové


Výkup nemovitostí je příležitostí pro dlužníka, který vlastní jakoukoliv nemovitost a hrozí mu její prodej v exekuci či v nedobrovolné dražbě.

Pokud se dostanete do svízelné finanční situace a na vaši nemovitost je uvalena exekuce, nebo vám bytové družstvo hrozí odebráním bytu, zkuste využít služby výkup nemovitostí za hotové. Na rozdíl od běžného prodeje svépomocí nebo přes realitní kancelář, obdržíte peníze téměř okamžitě a můžete uhradit své dluhy.

Skvělé podmínky výkupu bytu

Výkup bytu za hotové je výhodný i pro vlastníka nemovitosti, který potřebuje peníze ihned na koupi nového domu nebo bytu. Jedinou podmínkou je, že musíte být stále vlastníkem dané nemovitosti. Pak nemusíte uzavírat ani zprostředkovatelskou smlouvu, ani platit žádné poplatky. Překážkou vykoupení není ani situace, kdy je nemovitost zatížena exekucí, dražbou nebo zástavou. Specialisté společnosti, která výkup provádí, provedou zcela zdarma odhad. Při oceňování vycházejí z tržní ceny a výkupní ceny se zpravidla pohybují kolem 90% tržní ceny. Můžete využít i právní poradenství v případě výskytu jakýchkoliv komplikací. Společnost má mnoho zkušeností s vykupováním nemovitostí a provede za vás veškeré administrativní úkony, včetně jednání na příslušných úřadech.

Pokud byste chtěli prodat svou nemovitost sami nebo prostřednictvím realitní kanceláře, budete platit provizi a čekat obvykle až půl roku, u některých typů nemovitostí i déle. Výkup nemovitosti za hotové pro vás bude znamenat peníze ihned, takže nebudou muset čekat ani vaši věřitelé. Vykupují se všechny typy nemovitostí, tzn. domy, byty, pozemky, chaty, chalupy, ale i činžovní domy nebo komerční objekty. Pokud jde o výkup bytů, nerozhoduje, zda máte byt v osobním nebo v družstevním vlastnictví. Společnost vyplácí i exekuci, zástavu, dluhy na nájmu, nebo nemovitost před dražbou. Velkou výhodou je možnost bydlet ve vykoupeném bytě nebo domě i nadále, pokud využijete nabídky na pronájem. Můžete si tak zachovat své dosavadní bydlení a přitom se zbavit svých dluhů.

Kontakt:

info@placla.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 17. 6. 2016 10:22
Kategorie: Finance
Název zdroje: Wobsah (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
… děláme podnikání na internetu jednodušší
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.