Vyhrajte s nádobím GreenPan zájezd na Kanárské ostrovy! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Vyhrajte s nádobím GreenPan zájezd na Kanárské ostrovy!


GreenPan vám nabízí ekologické nádobí pro zdravější vaření. Teď můžete s každým kouskem vyhrát zájezd na Kanáry nebo až 15 000 korun na nákup luxusních kuchyňských potřeb v obchodě Potten & Pannen – Staněk!

Co je to GreenPan?

Green pan, tedy „zelená pánev“ je značka jedinečného ekologického nádobí. Jeho výroba šetří přírodní zdroje i energii a neznečišťuje přírodu.

GreenPan vám zaručí zdravější a příjemnější vaření – díky patentované nepřilnavé vrstvě „Thermolon“ na povrchu nádobí můžete smažit bez oleje a nic nepřipálit. Thermolon je na rozdíl od běžně používaného teflonu 100% zdravotně nezávadný a odolný vůči přehřátí.

Vyhrajte luxusní dovolenou!

Nákupem nádobí GreenPan se teď zařadíte do slosování o skvělé ceny! Hlavní výhrou je sedmidenní zájezd pro dva na ostrov Gran Canaria – bezstarostná dovolená s polopenzí a ubytováním ve tříhvězdičkovém hotelu Gloria palace San Augustín!

Druhou a třetí cenu tvoří poukazy v hodnotě 15 a 10 000 korun do obchodů Potten & Pannen. Tady seženete to nejkvalitnější vybavení do kuchyně! Nádobí, nože či spotřebiče, vše je od luxusních světových značek a se špičkovým designem!

Jak vyhrát?

Kupte si jakýkoli výrobek GreenPan a schovejte si jeho čárový kód. Ten pak stačí nalepit na vyplněný slosovací lístek (najdete ho v krabici se zbožím) a poslat do 31.1.2012 na adresu uvedenou na lístku.

Čím více lístků pošlete, tím větší šance na výhru – neváhejte a hrajte s ekologicky šetrným nádobím GreenPan – přečtěte si o akci více!Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 10. 11. 2011 10:16
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: ekozbozi.cz (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.