Vychutnejte si zelený čaj společně s vodní dýmkou | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Vychutnejte si zelený čaj společně s vodní dýmkou


Pravý zelený čaj ovšem není jediným zeleným čajem, který se u nás prodává a spotřebovává. V obchodech najdete různé druhy zelených čajů a také s rozmanitou nabídkou příchutí. Jak se říká – na ceně se pozná kvalita a tohle platí i o těchto čajích. Čím levnější čaj a ještě k tomu různě ochucený tím menší kvalita čaje a tudíž i jeho pozitivní účinky na lidský organismus. V kvalitnějších obchodech si můžete koupit přímo sušené lístky zeleného čaje, které, když zalijete horkou vodou tak zvětší objem, proto jich do šálku stačí jen pár, ale ta chuť je nesrovnatelná se zeleným čajem z pytlíku. U čínských čajů najdete silné aroma a barva čínských i japonských je světle hnědá až žlutavá.
Dýmku si vychutnáte jen s kvalitními tabáky
Tabáky do vodní dýmky se vyrábí v mnoha příchutích. Vybrat si můžete například třešňovou příchuť, jablkovou a spousty dalších ovocných nebo také třeba kafe laté, čokoládu a další, zkrátka vybere si každý nejen kuřák, protože se říká, že tyto dýmky by měli být šetrnější k našemu zdraví, ale věřit se tomu taky nedá. Je prokázáno, že vodní dýmky obsahují škodlivé prvky stejně jako, když si zapálíte cigaretu. V čajovnách jsou ovšem vodní dýmky většinou součástí „rituálu“ při kterém pijete čaj, ale kouření cigaret je zde zakázáno. Cena za tabáky do vodní dýmky je v každém obchodě odlišná, odvíjí se od množství tabáku až k příchuti. Za tabák dáte od 120 Kč výše, záleží jen na vás.
Vodní dýmka bez uhlíku není dýmka
Nejčastěji používané jsou uhlíky do vodní dýmky, které mají oválný tvar a vydrží hořet až jednu hodinu. Kokosové brikety nebo samotné brikety se nerozpadají a tím pádem vzniká nejmenší množství popela a při hoření tak necítíte žádný zápach od uhlíků. Vyrábí se z kokosového dřeva. „Nejžhavější“ novinkou na trhu jsou bambusové uhlíky, vyrobené ze dřeva z bambusu. Jejich doba hoření je velmi podobná době hoření briketových či kokosových uhlíků, ovšem ostatní vlastnosti jsou poměrně odlišné, a jelikož se jedná o uhlíky, bez samozápalné směsi, tak jejich doba zapálení je poněkud delší.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 19. 10. 2011 13:27
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Lepidus (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.