Vychutnejte si Itálii v pohodlí domova s espressovači Philips Saeco | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Vychutnejte si Itálii v pohodlí domova s espressovači Philips Saeco


Kvalitní káva tvoří v Itálii neodmyslitelnou součástí životního stylu, stejně jako elegance či design. Nyní máte jedinečnou možnost vytvořit si malou Itálii ve svém vlastním domově díky řadě espressovačů Philips Saeco, které v sobě snoubí vysokou kvalitu i atraktivní vzhled. Značka s téměř třicetiletou tradicí a italskými kořeny přišla jako první s automatickými espressovači pro domácnosti a její přístroje představují špičku ve svém oboru. Espressovače jsou vybaveny řadou patentovaných technologií a jako jediné espressovače pro domácnosti jsou držiteli prestižního ocenění Espresso Perfetto. Pokud se vám již sbíhají sliny na lahodný kávový mok, můžete se nechat inspirovat a najít si takový model espressovače, který nejlépe bude vyhovovat vašim potřebám.

Malý, ale šikovný
Espresso, jehož vůni nelze odolat, připraví váš pomocník pro každou příležitost – automatický espressovač Philips Saeco Xsmall. Díky malým rozměrům a snadnému ovládání, o úžasné kávě nemusíte jen snít, ale můžete ji mít přímo v pohodlí vašeho domova. Výhodou je nastavitelný keramický mlýnek, který zajistí zachování plného aroma a káva se při mletí nikdy nepřehřeje. Pomocí hubice pannarello můžete napěnit mléko přesně podle svých představ. Stačí jen ponořit hubici pannarello do mléka a zároveň mléko pomalu míchat. Cena modelů Philips Saeco Xsmall začíná na 8 999 Kč.

Cappuccino snadno a rychle
Pravá italská snídaně se neobejde bez cappuccina s bohatou pěnou. To si nyní můžete dopřát velice snadno. Model Philips Saeco Intelia je vybaven automatickým zařízením, které z mléka během několika vteřin vytvoří lahodnou krémovou pěnu. Aby byl zážitek z mléka úplný, stačí jen přidat libovolně silné espresso a skvělý nápoj hrající různými barvami, chutěmi a vůněmi, je na světě. Pro vaše pohodlí lze „capuccinator“ mýt v myčce, aniž by hrozilo jeho poškození. Vaše oblíbená kávová zrna jsou vždy čerstvě umleta, takže v každém šálku se skrývá kompletní aroma. Tímto způsobem poskytují espressovače Intelia od zrnka po šálek potěšení z vynikající a čerstvé kávy každičký den. Pro tu nejlepší chuť kávy využijete také funkci automatického čištění obvodu kávy. Cena modelů Intelia začíná na 12 999 Kč.

Italský klenot
Automatický espressovač Philips Saeco Syntia je ideálním spojením silného výkonu, prvotřídních materiálů a stylového designu. S tímto espressovačem si v pohodlí domova připravíte pravé italské espreso nebo cappuccino jediným dotykem. Unikátní technologie Saeco Adapting System pokaždé připraví kávu přesně podle vašich představ - intenzivní, střední nebo slabší - bez ohledu na druh kávové směsi nebo stupeň pražení. Integrovanou nádobu na mléko připojenou k přístroji pouze naplníte mlékem a za několik sekund můžete podávat lahodné cappuccino s bohatou pěnou. Ovládání espressovače je jednoduché a intuitivní, dominuje mu velký barevný displej. Snadné použití doplňuje snadná údržba: automatické cykly čištění a odstraňování vodního kamene se postarají o vždy dokonalou chuť kávy a dlouhou životnost přístroje. Modely Syntia pořídíte od 19 990 Kč.

Váš osobní barista
Jako osobní domácí barista je espressovač Philips Saeco Exprelia vždy připraven podávat vaši oblíbenou kávovou specialitu přesně podle vaší osobní chuti. Vůně čerstvě umleté zrnkové kávy z espressovače vás zanese do kraje pálícího slunce a vaše chuťové pohárky bude rozmazlovat nadýchaná mléčná pěna. Zvolte si svou oblíbenou směs kávy a naprogramujte každý detail lahodného nápoje podle svých preferencí počínaje velikostí a intenzitou po strukturu základu, pěnu a teplotu. Espressovač je vybaven dvojitým ohřívačem vody se dvěma nezávislými okruhy, abyste měli k dispozici páru okamžitě bez jakéhokoli čekání. Samozřejmostí je snadné ovládání, luxusní design a nerezová povrchová úprava pro ještě lepší vzhled a snadnou údržbu. Modely Exprelia pořídíte od 29 990 Kč.

Káva na otisk prstu
Pro skutečné milovníky pravé italské kávy je určena řada profesionálních espressovačů Philips Saeco Xelsis. S řadou Xelsis si může každý člen rodiny vychutnat oblíbenou kávovou specialitu po svém - nabízí možnost vytvoření až šesti uživatelských profilů a pro každý z nich lze přizpůsobit až devět jedinečných nápojů. Xelsis je vrcholem technologie Saeco „od zrnka po šálek“, která díky vždy čerstvě namletým a zpracovaným kávovým zrnům zaručí, že veškeré jejich aroma skončí ve vašem šálku. Pomocí multifunkčního displeje si můžete zvolit teplotu, sílu i množství kávy. Jedinečný systém Saeco Brewing umožňuje pouhým otočením knoflíku nastavit také intenzitu její chuti, protože při dávkování změní strukturu kávové pěny. Integrovaný automatický dávkovač mléka můžete v případě potřeby snadno odejmout a uložit do ledničky, protože základem kvalitního italského espresa je čerstvost všech jeho složek: kávy, vody i mléka. Ceny modelů Xelsis začínají na 39 990 Kč.


Pro více informací kontaktujte:

Martina Kuncová
Trade Marketing Manager
Philips Česká republika
Tel.: 233 099 102
e-mail: martina.kuncova@philips.com
www.philips.cz

Tomáš Kubík
Senior Account Executive
Fleishman-Hillard
Tel.: 234 669 520
e-mail: kubik@fleishman.com


O společnosti Royal Philips Electronics
Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 120 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. Obrat společnosti 22,3 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.mediacee-philips.com nebo www.philips.com/newscenter.
Kontakt:

Tomáš Kubík
kubik@fleishman.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 12. 2011 17:33
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Philips (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.