Vyberte si vánoční dárky u nás | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Vyberte si vánoční dárky u nás


Potřebujete koupit vánoční dárky a nemáte nápad, co by to mělo být. Tak dlouho jste přemýšleli loni a i předloni, že jste nakonec nakupovali na poslední chvíli a nebylo to ono? Máme pro vás tip na dárky, které jsou originální a za skvělé ceny.

Dárek kamarádkám a kamarádům, dárek pro rodinné příslušníky. Člověk stěží vymyslí dárek pro jednoho a co potom, když je potřeba obdarovat lidí více. Chcete udělat radost, ale zároveň si nechcete zruinovat svůj rozpočet. Chcete být originální, ale dárek musí být i praktický a hlavně se musí trefit do vkusu obdarovaného. Spousta problému, ale jak je vyřešit?

Nakupovat dárky přes e-shop je dnes běžné, nejlépe je, když v jednom e-shopu najdeme dárky pro více lidí, které bychom rádi obdarovali. Originální šperky, bytové doplňky, módu a hračky nabízí www.potvor.cz. A copak je to za e-shop, který má tak široký sortiment? Všechno nabízené zboží na potvor.cz má jedno společné: bylo vyrobeno kreativními lidmi, jedná se totiž o originální autorské výrobky.

Najdete zde autorské šperky z kovu, skla či korálků, co kus, to originál. Jaký jiný dárek si může žena přát, než opravdu unikátní šperk, který žádná jiná žena mít nebude. Dárkem pro muže mohou být originální trička s malůvkami, hedvábné malované kravaty či zajímavé čepice. Najdete zde i spoustu dekorativních předmětů do bytu, od obrazů, váziček, košíků až po dekorativní svíčky. A pro děti je tady spousta ručně vyrobených hraček, krásné loutky a figurky, plyšáci a pletená zvířátka.

Zavítáte-li na www.potvor.cz určitě nebudete bezradně přemýšlet nad dárkem pro své blízké, tady si vyberete.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 11. 2011 16:54
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Potvor.cz (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Podporujeme tvořivé a kreativní lidi v jejich aktivitách. Naše internetové tržiště umožňuje vlastní rukodělné výrobky ukázat ostatním, nabídnout je k prodeji, inspirovat se, podělit se o nápady a návody na tvoření a také je zde možnost si originální výrobky koupit od jiných výrobců.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.