Vyberte si brýle, které nosí mistryně ČR v plážovém volejbalu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Vyberte si brýle, které nosí mistryně ČR v plážovém volejbalu


Naše beach volejbalistky Kristýna Kolocová a Markéta Sluková patří mezi nejlepší světové páry. Po menším zaváhání na turnaji světové série v holandském Den Haagu si Kolocová a Sluková spravily chuť na Mistrovství ČR žen, kde získaly titul mistryň ČR. S nimi oslavuje i značka SH, která děvčata podporuje a poskytuje jim sluneční brýle.

A co přesně nosí dvě nejlepší beach volejbalistky v ČR? Děvčata nedají dopustit na značku SH+, která jim dodává moderní sluneční brýle nejnovějších technologií, z kvalitních materiálů, s funkčními tvary a špičkovým designem. Brýle jsou maximálně mechanicky odolné a bezpečné – svým tvarem sledují anatomii obličeje. Nabízejí přesně to, co je od nich očekáváno, tedy nízkou hmotnost, ostrý pohled a uživatelský komfort při nošení. Kiki s Maki spoléhají konkrétně na model RG 4600, 4020 a 4110.

SH+ RG 4600 – ideální brýle pro uživatele s užším obličejem, možnost použití optického klipu. Výměnné zorníky s ventilačním systémem a proti-mlžící povrchovou úpravou. Nastavitelný nosník. Váha 26g.
Obsah balení: sportovní brýle SH+ a pěnový rám, pevný a textilní obal, flexi guma, zorníky (čiré a oranžové).

Více informací najdete na www.shplus.cz.

SPORT KONCEPT s.r.o.
Společnost SPORT KONCEPT, spol.s r.o. patří v ČR mezi nejvýznamnější firmy působící v oblasti dovozu a velkoobchodního prodeje sportovního zboží již od roku 1990. Jsme moderní, dynamicky se rozvíjející firmou, tomu odpovídá disponované kvalitní technické zázemí, dostatečná kapacita skladovacích a obchodních prostor. SPORT KONCEPT, spol.s r.o. jde cestou výhradního zastoupení a distribuce sportovního zboží předních světových značek, mezi něž např. patří: LEKI, SCHÖFFEL, SWANS, CANADA GOOSE, DACHSTEIN, DEELUXE, ROHNER, SH+, BARTH a další. Orientujeme se na oblast outdoorového, lyžařského a snowboardového vybavení, ale i vybavení pro aktivně trávený volný čas. Jsme významným partnerem pro úspěšné obchodníky se sportovním zbožím, servisy, sportovní kluby a svazy v ČR i na Slovensku.

Pro další informace kontaktujte:

maXmedia s.r.o.
Kryštof Šabacký
Tel: 604 691 147
e-mail:krystof@maxmediapr.cz

Kontakt:

Kryštof Šabacký
krystof@maxmediapr.cz
www.maxmediapr.cz
604 691 147


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 13. 9. 2011 11:51
Kategorie: Sport
Název zdroje: Sportkoncept (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost SPORT KONCEPT, spol.s r.o. patří v ČR mezi nejvýznamnější firmy působící v oblasti dovozu a velkoobchodního prodeje sportovního zboží již od roku 1990
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.