Vybavíme vaše gastronomické zařízení | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Vybavíme vaše gastronomické zařízení


Jistě se shodneme na tom, že provozovat bar či restaurace není nic snadného. Známe vaše starosti a potřeby, proto se snažíme vám pomoci, jak to jen jde.

Jistě se shodneme na tom, že provozovat bar či restaurace není nic snadného. Známe vaše starosti a potřeby, proto se snažíme vám pomoci, jak to jen jde.
Byl pro vás vytvořen přehledný eshop, ve kterém si snadno vyberete gastro zařízení, které přesně potřebujete. Na stejném místě si je rovnou můžete objednat a my se postaráme o to, aby byla zařízení další den přivezena přímo do vaší prodejny. Přestaňte plýtvat svůj drahocenný čas nekonečnými telefonáty nebo osobním odběrem a nakupte si vše jednoduše u nás.
Je nutné mít přehled o tom kolik nápojů a jídel prodáte. Netrapte personál zdlouhavým vypisováním papírové bonovačky nebo komplikovanou kasou. V naší nabídce naleznete dotykové pokladny, které jsou nejen přehledné, ale také snadno ovladatelné.
S námi budete mít čas na jiné věci, než je vybavování restaurace, o to se postaráme my. Vy se věnujte svým zákazníkům, vymýšlejte nové nabídky a jídla.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 11. 8. 2011 7:53
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: S&K KONTAKT spol. s r.o (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.