Vstupní dveře musí být bezpečné i stylové | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Vstupní dveře musí být bezpečné i stylové


Potřebujete vchodové dveře a chcete se vyhnout starostem s jejich pořizováním? U nás jste na správném místě. Vyrobíme pro vás dveře na míru, stačí jen, abyste nám sdělili vaše přání a my je zrealizujeme.

Potřebujete vchodové dveře a chcete se vyhnout starostem s jejich pořizováním? U nás jste na správném místě. Vyrobíme pro vás dveře na míru, stačí jen, abyste nám sdělili vaše přání a my je zrealizujeme. Naše spolupráce s výbornými výrobci a dodavateli, jako jsou OKNOPLAST nebo ALUPROF, vám zajistí prvotřídní výrobky. Nemusíte se bát o výsledek, kvalita je u nás zaručena.
Zvolit si můžete z mnoha variant podle materiálu nebo podle typu. Nejlepší možnou variantou, kterou vám můžeme doporučit, jsou vchodové hliníkové dveře. Báječně se hodí do bytových a panelových domů, kde svými vlastnosti doladí moderní vzhled a zajistí bezpečí obyvatel.
Pokud sháníte dveře do veřejných budov nebo budov s velkou frekvencí otevírání, pak jsou ideální posuvné hliníkové dveře. Mají dobré vlastnosti a dají se pořídit za příznivou cenu.
Kontakt:

Vladimíra Ježková
prweby@ebrana.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 28. 6. 2011 11:06
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Animo Bohemia (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.