Vši jsou „hitem“ prvního školního týdne | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Vši jsou „hitem“ prvního školního týdne


Nejžádanějším výrobkem mezi školáky jsou teď v lékárnách přípravky proti vším. Jejich prodej vzrostl zhruba o deset procent.

„Boj proti vším je klasickým problémem na přelomu konce prázdnin a začátku školního roku,“ potvrzuje doktor Jan Bureš, šéf online lékárny DocSimon.cz. „Objemově nejde o nijak velkou kategorii zboží, přesto teď prodej sprejů a šamponů na vši roste,“ dodává šéflékárník.

Arzenál boje proti vlasovým parazitům by měl zahrnovat sprej na vši, kovový hřeben na jejich vyčesávání a speciální šampon na vlasy. „Šampon nabízíme zdarma v balíčku značky Paranit za 393,- korun,“ říká doktor Bureš.

Starostliví rodiče by s novým školním rokem měli zkontrolovat také domácí lékárničku. Kromě přípravků na vši vyjde kompletní vybavení základními prostředky, které by neměly chybět v rodině školáka, na dalších téměř šest set korun.

„Náplast, obinadlo, dezinfekce, léčiva proti teplotě, něco na průjem a kašel, to jsou obvyklé součásti, které by v lékárničce neměly chybět,“ shrnuje doktor Bureš. „Navíc začíná období, kdy se střídá klima, dětem tak hrozí nachlazení, proto by neměly ve výbavě chybět ani vitamínové přípravky,“ doplňuje šéf lékárny.

Vzorový nákup včetně odvšivovacích prostředků tak vyjde rodinnou kasu na 940,- korun.

PARANIT spray na vši 100ml + kovový hřeben + PARANIT šampon 100ml ZDARMA
393,-

Náplast Spofaplast 6cm x 2cm 5ks
7,-

Obinadlo hydrofilní sterilní 8cm x 5m
12,-

BETADINE roztok 30ml (dezinfekce)
80,-

PARALEN tbl 12x 500mg
17,-

MUCOSOLVAN sirup 120ml JUNIOR (sirup na odkašlání)
79,-

TUSSIN kapky 25ml (kapky proti suchému kašli)
52,-

MULTI-TABS Multivitamíny s minerály pro děti 1-10 let tbl 30
96,-

PREVENTAN Junior tbl 30 (posílení imunity)
104,-

SMECTA sáčky 10 ks (průjem)
100,-

CELKEM
940,-

::

DocSimon.cz je internetová lékárna působící kromě Česka také na Slovensku, v Německu, Rakousku, Polsku, ale i dalších zemích. Akceptuje platby bankovním převodem, platebními kartami, systémy PayPal, Paysec a Platba 24 nebo hotovostní platby při nákupu na dobírku či vybranými platebními poukázkami při osobním odběru v kamenných lékárnách firmy. DocSimon je internetový obchod ryze české akciové společnosti SimonPharma, působící v oboru farmacie od roku 2001. V roce 2010 firma dosáhla obratu 439 milionů korun. Společnosti byl udělen certifikát kvality managementu ISO 9001 i certifikát enviromentální ochrany ISO 14001.Kontakt:

Zdeněk Fekar
mediální konzultant
zfekar@evox.cz
www.evox.cz
775599024


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 9. 2011 11:46
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: e.vox, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky či inzeráty, komunikace se zákazníky nebo prezentace na facebooku? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.