Vlasy, které vás budou reprezentovat | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Vlasy, které vás budou reprezentovat


Účes, respektive vlasy jsou nejvýraznějším doplňkem každého z nás. Když jsou lesklé, hladké a zdravé, působíme pro své okolní prostředí mnohem atraktivněji, než když máme místo vlasů slámu a proto si vlasy každého z nás zaslouží profesionální péči.

Na kvalitu a tedy i vzhled vlasového vlákna působí mnoho faktorů. Ničivý stres, nedostatek vitamínů nebo špatná či nedostatečná péče způsobuje na vlasech mnohdy nenávratné škody. Vlasové vlákno tvoří proteiny, které nazýváme keratin a také voda. Každý vlas, ať je jakkoliv tenký, má určitou strukturu, kterou tvoří tři vrstvy, jde tedy o vnitřní část, nebo-li medulu, vnější vrstvu, zvanou kotikula a konečně střední část - kortex. Na trhu existuje nepřeberné množství pečujících produktů na vlasy. Péče v podobě kondicionérů či regeneračních masek působí na vlasové vlákno pouze z venčí. Tento způsob péče je sice nepostradatelný a měl by se stát rutinou, vlasy však potřebují energii i zevnitř, proto aby mohly růst.

Vnitřní vzpruha pro každé vlákno

Přiměřená ztráta vlasů je normální, vlasy se takovým způsobem samovolně obnovují. Ženy v těhotenství či ženy po porodu, stejně tak jako muži s genetickými předpoklady, mohou mít však problémy s nadměrným vypadáváním, které je velice nepříjemné. V takovýchto případech pouhá vnější regenerace nebude stačit a do boje musíme vytáhnout se silnějšími zbraněmi. Před ztrátou vaší kštice vám může pomoct vlasové hnojivo. Stejně tak, jako každá rostlina, jež se chce rozvinout do nádherného květenství, tak i vlasy potřebují kvalitní doplněk stravy, který jim dodá potřebné živiny. Vlasové hnojivo je doplněk stravy, jež poskytuje vašim vlasům maximální péči.

V hlavní roli křemík a síra

Křemík a síra, dva bojovníci, kteří bojují za krásu a zdravý růst vlasů. Právě tyto stopové prvky, které jsou ve vysoké koncentraci obsaženy právě ve vlasovém hnojivu, přispívají k normálnímu stavu nejen vlasů, ale i pokožky a nehtů. Kromě důležitých stopových prvků obsahuje další nepostradatelné látky, jako například zinek, kyselinu pantothenovou a další.

Odhalte krásu vlasů vycházející zevnitř. Na trh uvádí jako novinku společnost MAXIVITALIS s.r.o. viz http://www.maxivitalis.cz/Kontakt:

info@placla.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 11. 2015 7:06
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Wobsah (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
… děláme podnikání na internetu jednodušší
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.