Velký úspěch české společnosti PROMA REHA | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Velký úspěch české společnosti PROMA REHA


Společnost PROMA REHA, která se letos již popáté účastnila největšího evropského veletrhu zdravotnické techniky a farmacie MEDICA v Düsseldorfu, na něm představila svoji novinku – exkluzívní lůžko TITAN. Jedná se o první bariatrické lůžko s nosností 500 kg na světě, které umožňuje oboustranný boční náklon ložné plochy, což usnadňuje péči při léčbě proleženin a hygienických úkonech nepohyblivých pacientů, dodává ředitel společnosti PROMA REHA z České Skalice Radek Jakubský

Společnost PROMA REHA, která se letos již popáté účastnila největšího evropského veletrhu zdravotnické techniky a farmacie MEDICA v Düsseldorfu, na něm představila svoji novinku – exkluzívní lůžko TITAN. Jedná se o první bariatrické lůžko s nosností 500 kg na světě, které umožňuje oboustranný boční náklon ložné plochy, což usnadňuje péči při léčbě proleženin a hygienických úkonech nepohyblivých pacientů, dodává ředitel společnosti PROMA REHA z České Skalice Radek Jakubský.
Lůžko TITAN má i zvýšenou ochranu pro pacienta před pádem z lůžka. Čela lůžka jsou užita jako přídavné postranice proti pádu pacienta při bočním náklonu ložné plochy s elektronickou ochranou proti nechtěnému polohování a také obsahuje snadnou funkci vstávání a usedání. Sestřičkám usnadní panel s plně grafickým LCD displejem a podsvícením snadnou obsluhu při nočních službách. Celé lůžko je vybaveno vážícím systémem s celou řadou měřících a monitorovacích funkcí. Nové lůžko vymýšlel tým konstruktérů a designérů, kteří naslouchali potřebám obsluhujícího personálu, prozradil o novém výrobku Radek Jakubský.
Další novinkou je nemocniční lůžko EXCELLENT, jedná se o lůžko, které má celonerezovou konstrukci která umožňuje centrální sterilizaci a dezinfekci v automatických myčkách s teplotou vody až do 60°C. Navíc jsou nerezové povrchy ošetřeny speciální povrchovou úpravou zamezujícím nežádoucím odleskům. O toto lůžko projevili obrovský zájem naši odběratelé, protože na trhu takové lůžko dosud chybělo, dodal Radek Jakubský z veletrhu MEDICA. Toto lůžko obsahuje širokou nabídku volitelného vybavení a splňuje požadavky pro intenzívní péči.
Neméně důležitou a třetí novinkou usnadňující péči o pacienta je LS-2100, což je plně elektricky ovládané sprchovací lehátko. Díky výkonnému akumulátoru umožňuje celodenní užívání bez dobíjení. Podélné a příčné naklápění ložné plochy lehátka usnadňující mytí pacientů ze všech stran, což vycházíme vstříc potřebám trhu a také personálu. Součástí lehátka je nafukovací polštář pro větší komfort pacienta. Designové plastové kryty chrání elektromotory před vlhkostí. Odtoková hadice je umístěna v nožní části lehátka. Toto lehátko bude především pohodlnější pro pacienty a ušetří spoustu každodenní námahy personálu.
Společnost PROMA REHA je výhradně českou společností, která oslovuje nové trhy, jsme rádi, že působíme v Polsku, Rusku, Spojených Arabských Emirátech, Saúdské Arábii, Itálii, Portugalsku, Rumunsku, Bulharsku a v řadě dalších zemí. Tyto veletrhy nám přináší nové klienty a utužujeme přátelské vztahy se současnými klienty. Na letošním veletrhu jsme v tvrdé mezinárodní konkurenci dokázali jako jediní zástupci České republiky ve svém oboru představit nejvíce novinek ze všech vystavovatelů a dokázali jsme tak velmi dobře reprezentovat naší zemi. Na veletrhu jsme uzavřeli několik zajímavých kontraktů a výhradních zastoupení pro další teritoria, ujišťuje nás Radek Jakubský, proč se účastní veletrhů jako je ten v Německu.Kontakt:

Radek Jakubský
Jednatel společnosti
radek.jakubsky@promareha.cz
promareha.cz
+420 775 776 11


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 11. 2012 9:54
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: PROMA REHA, s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Český výrobce zdravotnického vybavení.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.