Velkej mejdan jednou končí aneb kocovina po česku! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Velkej mejdan jednou končí aneb kocovina po česku!


Je to možné - není to možné. Slýcháváme a mlčíme, diskutujeme na téma kdo a kde, s kým a za co. Když, jsem v roce 1989 nosil trikoloru a chodil se dívat jako mladý pubertální teenager na demonstrace, byl jsem přesvědčen, že změna je potřebná.

K čemu a proč vlastně? Chybělo nám něco, či měli jsme nedostatek? Nevím snad to bylo náladou ve společnosti a dost možná to bylo ku prospěchu propojení ekonomiky ve světě. Pravdou, ale zůstává, že probuzení po prožitých 20ti letech ve "svobodném" Česku je kocovinou s nepříjemným snem.

V televizi a dalších médiích jsme informováni o dluzích, krádežích, násilnostech a pokračující beztrestnosti nemorálního chování. Závist a
pokrytectví dlouho budované a skrývané pod rouškou hesel a svobodných písní je něčím co česká společnost v dnešní době střízlivění odhaluje jako neuvěřitelné příběhy doby po revoluci.

Skandalizace a vyhledávání skandálů díky takzvaným svobodným mediím se stala živnou půdou pro partu vyvolených, kteří si stále myslí, že český divák je odsouzenec a idiot, který neumí číst mezi řádky. Jsem velice rád, že jsme se po několika letech odhodlali a tak začínáme vážení soudruzi a soudružky, přátelé a přítelkyně vydávat občasník s názvem "Čekárna”.
Dovolíme si tedy tak nějak jinak podívat se na současnou politiku z pohledu čekatelů v čekárnách a zácpách moderního a světového ekonomického zázraku jakým je bezesporu globalizace a světovláda.
Proč je nedostatek úcty a vzdělání v době nejvyspělejších technologií a krásných vizí umělců vizionářů?
Proč žijeme na dluh a vysvětlujeme to tak, že je třeba platit, když na druhé straně finance rozdáváme a dáváme?
Proč počítáme a soudíme cizí úspěch či neúspěch?
Proč nedáváme druhou šanci anebo naopak dáváme milost těm, kteří si s námi hrají jak na divadle?
Proč máme dodržovat zákony, které nedodržují ani ti co je sami vymysleli?
Proč máme platit daně a státní pojištění když víme, že ve státní kase je mínus?
Budeme se tedy společně zamýšlet nad otázkami, které se špatně vyslovují a odpovědi se hledají jen těžko.
Jsme v čekárně a čekáme na zázrak. Co je to zázrak?
V soudobé historii jsme tak trochu zapomněli na úspěchy a zázračné výkony čechů v celém světě. Budeme tedy společně diskutovat na témata, proč ti co nás reprezentují nemají zájem o vedení, a zájem o blaho nás co chceme žít v klidu a kráse střední Evropy, v České republice.
Čekárna bude tedy otevřena pro všechny, kdo najdou chvíli času a mají zájem zkrátit si volnou chvilku čekání...
(Filip Rajchart)
ANOVstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 26. 8. 2011 9:19
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: ANO - autentická neutralistická organizace (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Autenticita pro nás znamená svobodného člověka, který žije svébytně, má své autentické názory a občanské postoje. Kterými se řídí a hájí je, byť se třeba někdy hlavní proud ubírá trochu jiným směrem.

V Neutralitě vidíme zejména snahu a umění člověka naslouchat všem občanským názorům, umět je tolerovat a uvažovat o nich ve společenských souvislostech. Nemít předsudky, které brání rozvoji osobnosti nebo podnikání.

Organizaci vnímáme ve smyslu Svatoplukových prutů, tedy v jednotě. Je nás mnoho, kteří máme autentické názory, ale teprve spojením a společným postupem budeme schopni je účinně prezentovat společnosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.