Velké čertovské hemžení v Olympia Mladá Boleslav | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Velké čertovské hemžení v Olympia Mladá Boleslav


Přijďte v neděli 4. prosince 2011 do obchodního centra Olympia Mladá Boleslav a užijte si zábavný čertovský rej. Čekat na vás bude pravá mikulášská nadílka, pekelná soutěž a na ty nejhodnější Anděl a jeho vánoční strom.

Velké čertovské hemžení v Olympia Mladá Boleslav

Přijďte v neděli 4. prosince 2011 do obchodního centra Olympia Mladá Boleslav a užijte si zábavný čertovský rej. Čekat na vás bude pravá mikulášská nadílka, pekelná soutěž a na ty nejhodnější Anděl a jeho vánoční strom.

Obchodní centrum Olympia Mladá Boleslav pro své nejmenší návštěvníky přichystalo hravé odpoledne spojené s blížícím se příchodem Mikuláše a jeho nebeské družiny. Těšit se můžete na veselé čertíky, básničky, písničky i tancování.

Přijďte se podívat na velké čertovské hemžení a užít si tu pravou „po čertech“ dobrou zábavu!

Akce se koná v neděli 4. prosince 2011 od 15:00 hod. v obchodním centru Olympia Mladá Boleslav a je pro všechny návštěvníky zdarma.

Základní informace o obchodním centru Olympia Mladá Boleslav:
Olympia centrum Mladá Boleslav bylo otevřeno v roce 2001. Zákazníkům je k dispozici více než 50 obchodů, služeb a restaurací (móda, kosmetika, klenoty a bižuterie, sportovní vybavení, drogerie, obuv, restaurace, kavárna, dětský koutek a další služby) na ploše 27 000 m2, čerpací stanice a myčka vozidel.

Olympia centrum Mladá Boleslav je, díky své poloze u dálnice mezi Prahou a Libercem u sjezdu směr Jičín, snadno dostupné nejenom z Mladé Boleslavi, ale i ze vzdálenějšího okolí. Mimo vlastní automobily mohou zákazníci využít bezplatnou městkou autobusovou dopravu OC1, speciálně pro seniory je k dispozici středeční bezplatná městská linka OC2. Zdarma je také parkování a wi-fi připojení na internet.

O Czech Property Investments, a.s. (CPI Group):
CPI Group se na českém a slovenském realitním trhu pohybuje od roku 1991 a patří mezi přední domácí investory a developery. Své investiční aktivity rozvíjí skupina v oblasti rezidenčních nemovitostí, kancelářských objektů, obchodních areálů, hotelů a logistických center. CPI Group je dnes s 12 600 byty druhým největším poskytovatelem nájemního bydlení v ČR. Skupina dále vlastní a spravuje stovky tisíc m2 obchodních ploch, přes 60 000 m2 nových kancelářských ploch, 17 hotelů se 7 500 lůžky a více jak 300 ha ploch určených pro průmyslovou výstavbu a skladování. Více informací o CPI Group naleznete na www.cpi.cz.


Pro další informace kontaktujte:

CPI Group
Michaela Winklerová
PR Manager
tel.: + 420 281 082 0270
e-mail: m.winklerova@cpi.cz
www.cpi.cz

DTZ
Aleš Stupka
Centre Manager
tel.: +420 326 331 179
e-mail: ales.stupka@dtz.com

Crest Communications a.s.
Andrea Pitronová
Account Manager
tel.: + 420 222 927 111
e-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz
www.crestcom.cz


Kontakt:

Andrea Pitronová
Account Manager
andrea.pitronova@crestcom.cz
www.crestcom.cz
222 927 111


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 11. 2011 14:20
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Crest Communications a.s. (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.