Vedení kyjovské nemocnice se ohradilo proti výrokům primáře | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Vedení kyjovské nemocnice se ohradilo proti výrokům primáře


Kyjov – Vedení kyjovské nemocnice se dnes ostře ohradilo proti tvrzení primáře Jana Trubačíka, které se včera objevilo v médiích o jeho odvolání. Tvrzení, ve kterém primář hrubě napadl ředitele nemocnice, že „arogantním chováním a despotickou zvůlí traumatizuje zaměstnance, což se dříve nebo později, může promítnout do jejich práce a dotknout pacientů“ považuje za nepravdivá a bude se proti nim bránit soudní cestou.

Vedení nemocnice považuje podobné výroky jako osobní mstu primáře a odmítá jakkoliv spojovat jeho případ s odchodem primáře ARO Luďka Šimečka, kterého považuje za kvalitního a charakterního lékaře, se kterým chce i nadále spolupracovat.

K případu primáře Trubačíka
Primář Jan Trubačík byl od dubna 2011 opakovaně upozorněn na podezřelé překračování předepisování léků na jeho oddělení. Tam se zvýšil objem psaných receptů na léky meziročně o 22 procent. Jeho oddělení má od začátku roku ztrátu 1.274 082 Kč, která je jedna z nejvyšších v historii oddělení.
Dne 20. července 2011 byl primář Jan Trubačík písemně upozorněn na tuto skutečnost s ohledem na probíhající audit zdravotních pojišťoven. Ten byl odstartován po nedávném zjištění případu krádeže receptů ve Veselí nad Moravou. Primář poté odmítl spolupracovat na restrukturalizaci oddělení schválenou Jihomoravským krajem, za což byl tento týden důrazně upozorněn.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 8. 2011 10:46
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.