Vedení kyjovské nemocnice podalo další trestní oznámení | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Vedení kyjovské nemocnice podalo další trestní oznámení


Kyjov – Vedení kyjovské nemocnice došla trpělivost a rozhodlo se podat trestní oznámení proti těm, kteří šíří nepravdivé zprávy o tom, že dochází ke snižování kvality lékařské péče a dokonce i k omezení lékařské péče, že nejkvalitnější a nejaktivnější zaměstnanci jsou přeřazováni na méně kvalifikované posty, propouštěni, přehlíženi nebo zastrašováni.

„Dlouho jsme se snažili s těmito lidmi komunikovat, což ale k ničemu nevedlo. Dále se již nenecháme sprostě urážet a lživě osočovat. Řada jejich vyjádření je neslušná a protiprávní,“ uvedl v tiskovém prohlášení ředitel Nemocnice Kyjov Josef Pejchl a dodává:
„Proto jsme celý případ předali specializované právní kanceláři, která připravuje i sérii žalob na ochranu osobnosti proti některým z pracovníků nemocnice, kteří se rychle začali seskupovat v nově založené odborové organizaci. Budeme po nich žádat nejen omluvu, ale i finanční odškodnění v řádech statisíců,“ dodal Pejchl.
Vedení nemocnice je toho názoru, že takové nepravdivé zprávy mohou vyvolat obavu obyvatelstva Veselska a Kyjovska jako spádových oblastí Nemocnice Kyjov o to, zda je nemocnice vůbec schopna za stávající situace poskytovat kvalitní zdravotní péči v souladu s platnou právní úpravou. Kvůli osobním ambicím tak šiřitelé podobných zpráv poškozují jméno nemocnice a vyvolávají zbytečné obavy obyvatelstva, a dokonce i starostů některých obcí.
Současně s tím podali někteří vedoucí pracovníci top managementu trestní oznámení i pro pomluvu, neboť se stali terčem šíření nepravdivých, urážlivých a hanobících informací, namířených proti jejich osobám. Případem se už začala zabývat kriminální policie.

V případě úspěchu darují manažeři peníze dětské onkologii
Pokud představitelé Nemocnice Kyjov se svými žalobami uspějí a vysoudí za lživá tvrzení finanční odškodnění, darují je nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek při fakultní nemocnici v Brně, který dlouhodobě pomáhá dětem s rakovinou.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 9. 2011 8:25
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.