Ve WITTE Automotive v Nejdku překonali metu 1500 zaměstnanců | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Ve WITTE Automotive v Nejdku překonali metu 1500 zaměstnanců


Podobně jako sportovci mají i firmy svoje rekordy a mety. Společnost WITTE Automotive v Nejdku v polovině ledna 2012 překonala hranici 1500 zaměstnanců. Druhý největší zaměstnavatel v Karlovarském kraji roste nejen co do počtu zaměstnanců, ale také na mapě Nejdku díky přístavbě logistického centra k výrobní hale III.

Na startu nejdeckého závodu WITTE Automotive stála před dvaceti lety desítka zaměstnanců. Karel Tomeš, první technik, seřizovač, expedient, prostě „chlap pro všechno“ říká: „Na malém posezení jsme si v úterý s kolegyněmi a kolegy, kteří do firmy nastoupili 1.1.1992 a jsou mezi námi stále, připomněli počátek výroby v bývalé prádelně. Zúčastnil se také generální ředitel skupiny WITTE pan Edvard Rückert, nejdecký rodák a jeden z „otců“ naší pobočky. Prostě jsme si zavzpomínali a bylo to milé.“
„V současné době je nás více než patnáct stovek. Do Nejdku postupně přebereme více vývojových projektů a další činností ze skupiny WITTE. Znamená to pracovní příležitosti pro konstruktéry, vedoucí projektu, techniky jakosti a další profese napříč celou firmou. Kromě toho letos vznikne nové logistické centrum, které jednak zefektivní logistické toky ve firmě a též vytvoří předpoklady pro další výrobní kapacity které u nás budeme moci umístit,“ upřesňuje Ing. Václav Jeništa, jednatel a zakladatel firmy.
Mezi patnácti stovkami zaměstnanců jsou zkušení technici i absolventi středních a vysokých technických škol, zejména těch partnerských SPŠ Ostrov, SOŠ Dalovice, SOU Nejdek či ZČU Plzeň. Firma jim stejně jako téměř osmi stovkám svých výrobních dělníků nabízí širokou škálu zaměstnaneckých výhod, mimo jiné systém online Cafeterie benefitů v oblastech zdraví, sportu, vzdělávání a penzijního připojištění. V loňském roce firma poprvé odměňovala bodovým bonusem pracovní jubilea 5, 10, 15 let odpracovaných ve společnosti. V roce jubilejním to bude bonus za dvacetiletí se značkou WITTE.
Kontakt:

Martina Poštová
martina.postova@witte-automotive.cz
www.witte-automotive.cz
776776096
359016998


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 13. 1. 2012 11:00
Kategorie: Personalistika
Název zdroje: WITTE Nejdek, spol. s r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
WITTE Automotive v Nejdku je předním českým výrobcem zamykacích systémů a klik pro automobilový průmysl.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.