Včasné vyšetření odhalí ledvinové onemocnění | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Včasné vyšetření odhalí ledvinové onemocnění


Boskovice – V úterý 29. listopadu budou lékaři na specializovaném pracovišti hemodialýzy v boskovické nemocnici po celý den provádět vyšetření, která mají odhalit případné ledvinové onemocnění. Lidí s nemocnými ledvinami přibývá, proto se lékaři rozhodli upozornit na bezbolestné příznaky, které však vedou k závažným problémům.

„Celý den od osmi hodin ráno do šesti do večera budeme provádět zadarmo vyšetření, které odhalí případné problémy s ledvinami. Pokud se lidé cítí často unaveni, přibývají na váze a mají problémy s krevním tlakem, měli by co nejdříve přijít na vyšetření,“ popisuje vedoucí lékař Stanislav Šurel z boskovické hemodialýzy.
To, že lidé z Boskovicka a okolí mají o vyšetření zájem, potvrzují denně telefonáty s požadavkem na objednání. „Na Den otevřených dveří přijdou také naši stálí pacienti, kteří jsou ochotni lidem o své nemoci popovídat. Každého také seznámíme s metodami a způsobem hemodialýzy a popovídáme si o ledvinových onemocněních a prevenci, která je velmi důležitá,“ uzavírá lékař Šurel.

Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 25. 11. 2011 13:01
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.