Vánoční trhy pro celiaky | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Vánoční trhy pro celiakyCeliaci, tedy lidé s nesnášenlivostí lepku mají díky své nemoci značně omezen výběr potravin. Pokud člověk není nucen držet bezlepkovou dietu, ani si neuvědomí, jak náročný úkol je běžný nákup. Důvodů je hned několik.
Aby se alespoň vánoce staly také pro celiaky svátky klidu a míru, pořádá občanské sdružení Společnost pro bezlepkovou dietu Předvánoční trhy bezlepkových potravin s poradnou. Jedním z vystavovatelů je také společnost KAUMY s.r.o., která krom jiného provozuje eshop s prodejem bezlepkových potravin www.eshop.kaumy.cz.
Společnost KAUMY se specializuje na produkty firem Schneekoppe a Frankonia a na tento předvánoční trh připravila pro své zákazníky velké množství výhod. Zákazníci mají možnost zboží ochutnávky vystavovaného zboží a případně okamžitě zakoupit. Jako pozornost dostanu slevový kupón, který mohou uplatnit při dalším nákupu.
Více informací lze získat na drese http://eshop.kaumy.cz/nabidky/predvanocni-trh-bezlepkovych-vyrobku.
Kontakt:

Tomáš Martinek
martinek@kaumy.cz
http://eshop.kaumy.cz/
734794286


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 11. 2011 9:48
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Kaumy s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost KAUMY s.r.o. byla založena v roce 1994 a v uplynulých letech úspěšně expandovala na českém trhu. Dnes se firma KAUMY s.r.o. řadí mezi nejvýznamnější odvětvové importéry a šíří svého sortimentu i pokrytím trhu patří mezi nejúspěšnější v České republice.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.