Vánoční seminář a oslava narozenin Marka Dzirasy | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Vánoční seminář a oslava narozenin Marka Dzirasy


Přijďte si pár dnů před Vánoci odpočinout od vánočního shonu a vychutnat si sváteční atmosféru na jedinečném společenském setkání, které se koná 19. prosince od 18 hodin v Congress hotelu Clarion v Praze-Vysočanech.

Přijďte si pár dnů před Vánoci odpočinout od vánočního shonu a vychutnat si sváteční atmosféru na jedinečném společenském setkání, které se koná 19. prosince od 18 hodin v Congress hotelu Clarion v Praze-Vysočanech. Společně s motivačním speakerem, koučem a mentorem Markem Dzirasou se zamyslíme nad spirituálním rozměrem Vánoc a to i v kontextu jiných duchovních tradic. Mark Dzirasa si připravil i ohlédnutí za rokem 2011 a motivační myšlenky pro správné vykročení do nového roku týkající se Vašich vizí, cílů a plánů s pomocí naslouchání vnitřního hlasu a následování inspirace. Během večera bude představen a pokřtěn motivační diář na rok 2012 „MARK DZIRASA 52 týdnů“.

Od 20 hodin bude následovat párty a oslava Markových narozenin. Těšit se můžete na korporátní bubnování, které využívají největší firmy na světě pro efektivní teambuilding svých zaměstnanců. Naladíte se tak na stejnou vlnu s ostatními návštěvníky a poté už Vás čeká jen zábava a občerstvení. Připraveny jsou i dárky od partnerů akce.

Cena vstupenky je 500 Kč a zahrnuje zdarma výtisk knihy Jaroslavy Timkové a Marka Dzirasy 21 dnů a motivačního diáře Mark Dzirasa 52 týdnů. V rámci semináře je možno zakoupit zvýhodněnou vstupenku na Charitativní koncert pro Nadační fond Femina aneb Večer tříkrálový, který se uskuteční 6.ledna 2012.

Vstupenky zakoupíte na http://21dnu.cz/obchod/akce/vanocni-seminar-19-12-2011.
Kontakt:

Kateřina Fišarová
PR manažerka
fisarova@profitklub.cz
http://21dnu.cz/obchod/akce/vanocni-seminar-19-12-2011
+420 775 721 151


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 12. 2011 21:46
Kategorie: Zábava
Název zdroje: agentura Profit klub (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.