Vánoční balíček maXmedia | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Vánoční balíček maXmedia


I tento rok začíná vánoční maraton o pár dní dříve než loni. Abychom vám i my nabídli dostatek času na přemýšlení, co a pro koho letos pod stromeček, dovolili jsme si stručně shrnout vánoční nabídku maXmedia. Tu si můžete podle sekcí pohodlně stáhnout z našeho presscentra.

Balíček obsahuje tipy na oblečení pro muže, ženy i děti od značek Oxbow, Maloja, Schöffel, Canada Goose, 69Slam a sportovní doplňky od SH+, LEKI, Zandona a Swans.

Dále zde najdete technické hračky jako outdoorovou kameru, čtečku od distributorské společnosti BTK Group či tablet a reproduktor se slotem na iPod Verzso Chopin. Silným kalibrem je i tip na špičkovou motorovou pilu STIHL, nebo dětský traktor značky VIKING.

Zároveň nabízíme mlsání i pro domácí mazlíčky, pro které připravil český výrobce krmiv Brit. Potěšte i sebe adventním kalendářem pro psy a kočky, nebo jinými svátečními pochoutkami.

Pro ty, kteří mlsají rádi sami můžeme jednoduše doporučit klasiku - balík Snickersek. Nebo si věnujte zážitek a naučte se ovládat sněžné závěje nebo vodní hladinu prostřednictvím Kitesportu.

Ke stažení zde:
http://maxmediapr.cz/vanocni-balicek-maxmedia/Kontakt:

Krystof Sabacky
Managing Director
krystof@maxmediapr.cz
www.maxmediapr.cz
272 911 403


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 31. 10. 2011 11:09
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: maXmedia (GSMA group) (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
maXmedia nabízí tým profesionálu a poskytuje komplexní sluzby v oblasti public relations. Je součástí GSMA group, do které ještě patří agentura GSMA a WTF Entertainment. Díky tomu dokáze nabidnout podstatne vice nez jen bezchybne PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.