Vánoce ve wellness hotelu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Vánoce ve wellness hotelu


Týdenní vánoční pobyt v lázeňském a wellness hotelu je ideálním dárkem pod vánoční stromeček. Příjemné prostředí, vánoční atmosféra, relaxace, wellness a lázeňské procedury přinesou úlevu jak psychickou tak i fyzickou.

Předvánoční shon, nepříjemné sychravé počasí, neustálá tma, stres, období chřipky a nachlazení, to vše je pro člověka obrovskou zátěží. Konec roku je obdobím, kdy většina lidí již potřebuje znovu „dobít baterky“.
Ideálním prostředí pro relaxaci jsou wellness pobyty v příjemném prostředí pěkného hotelu. Jedním z hotelů nabízejících bohatý balíček služeb při vánočním pobytu je Lázeňský hotel Pyramida ve Františkových Lázních. Týdenní vánoční pobyt v tomto hotelu mimo běžné welness procedury nabízí netradiční prožití vánočního večera včetně kulturního programu ve sváteční dny i dárků pro každého hosta.
Wellness znamená zdravý životní styl, psychickou i fyzickou relaxaci a regeneraci. Období vánočních svátků, příjemné prostředí moderního hotelu a klidná atmosféra lázeňského města to vše doplněno o příjemné procedury každého člověka zregeneruje jak po fyzické, tak i psychické stránce. Po vánočním pobytu v Lázeňském hotelu Pyramida ve Františkových Lázních i vy vykročíte do nového roku plni energie a optimismu.

http://www.hotel-pyramida.cz/cs/spa-n-wellness-pobyty-frantiskovy-lazne/vanoce-ve-wellness-hotelu/

Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 3. 11. 2011 10:58
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Lázeňský hotel Pyramida (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Lázeňský a wellness hotel
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.