V Rychnově nad Kněžnou představí vozíčkáři módní trendy | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


V Rychnově nad Kněžnou představí vozíčkáři módní trendy


ČR/ Rychnov nad Kněžnou – Elegance bez bariér, takový je název speciální módní přehlídky, kde budou na molech spolu s profesionály předvádět špičkové české a světové modely i vozíčkáři. Akce se uskuteční 7. února ve Společenském centru v Rychnově nad Kněžnou v devatenáct hodin.

„Hlavním cílem akce je pomoci šestnáctiletému studentovi Jirkovi a jeho rodině v každodenním boji se svalovou dystrofií. Jirka se svou nemocí nenechá omezovat, je studentem gymnázia a snaží se spolu s námi veřejnosti ukázat, že život s postižením nejsou jen překážky a problémy, ale i řada možností. Jeho maminka, která Jirkovi každý den pomáhá, však také onemocněla, proto výdělek akce půjde na úpravu jejich bydlení,“ vysvětluje hlavní myšlenku vzniku projektu organizátorka akce Michaela Rázková.
Speciální módní přehlídku zahájí modely temperamentní španělské značky Desigual, dále se představí jarní kolekce značek Wrangler a Mango. Na závěr módní přehlídky se diváci mohou těšit na modely přední české návrhářky Jitky Šedové. Akci svou účastí podpoří řada umělců a významných osobností akci.
„Návštěvníci se mohou těšit mimo krásných módních kousků na zajímavé hosty. Vystoupí muž roku Martin Zach, zpěvačka Livie Kuchařová, herec Braňo Polák, skupina Ready Kirken, taneční skupina T-Bass z Hradce Králové a mnozí další. Vyprodali jsme už většinu lístků, každý den jsou nové ohlasy na rezervace nebo nabídky pomoci, jsme za to moc vděční,“ doplňuje spoluorganizátorka Veronika Vavřečková.
Volné vstupenky jsou k rezervaci na prehlidka.vozickaru@centrum.cz.
Kontakt:

Rázková Michaela
organizátor akce
prehlidka.vozickaru@centrum.cz
http://www.commservis.com
+420 776 809 007


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 1. 2. 2013 13:53
Kategorie: Společnost a životní styl
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.