V rekonstruovaných sálech se začne operovat o jedenáct dnů dříve | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


V rekonstruovaných sálech se začne operovat o jedenáct dnů dříve


Kyjov – Tento týden stěhují v kyjovské nemocnici centrální operační sály do nově zrekonstruované budovy. Rekonstrukce ani stěhování nijak neomezily chod nemocnice a plánování operací. Termín předání budovy se dokonce zkrátil o jedenáct dnů.

„Díky plnému pracovnímu nasazení zdravotnického personálu a výborné spolupráci s dodavatelem stavby firmou Metrostav, pacienti nepocítili v průběhu tří měsíců téměř žádnou změnu,“ komentoval situaci technický náměstek kyjovské nemocnice Bronislav Klečka.
V rámci rekonstrukce budovy operačních sálů a sterilizace musela od července kyjovská nemocnice zajistit akutní a plánované operace v jiných prostorách. Lékaři operovali na novém sálu očního oddělení, na novém sálu urologie a na gynekologických sálech. Po přesunu do původních prostor jsou již naplánované odložené operace.
„Během stěhování do náhradních prostor jsme omezili plánované operace. Postupně jsme pak přešli do běžného režimu. Přesun do nově zrekonstruované budovy probíhá stejným způsobem,“ vysvětlil léčebný náměstek Nemocnice Kyjov Bronislav Okénka.

Největší rekonstrukce za posledních pět let
Během tohoto léta prožila kyjovská nemocnice největší rekonstrukci za posledních pět let. Vedle vynucené opravy praskající přístavby chirurgického pavilonu, která byla zkolaudovaná v roce 2000, proběhla přes léto také výměna oken a zateplení budovy interny a lékárny. To by měla nemocnici v Kyjově pomoci ročně ušetřit několik desítek tisíc korun.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 10. 2011 19:16
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.