V pátek jedině do lázní | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


V pátek jedině do lázní


Také se pokaždé těšíte na pátek odpoledne? Člověk už nic nemusí a odpočívá. Kandidáti ODS do Zastupitelstva Pardubického kraje zamířili do Lázní Bohdaneč, kde je starostkou Iveta Šimková.

Kam jinam v pátek než do lázní? Do jediného lázeňského města Pardubického kraje přijeli hejtman Ivo Toman, Josef Janeček, Simeon Karamazov, Miroslav Mareš, Petr Tupec a další. Přivezli s sebou své zábavné odpoledne – skákací hrad, trampolínu, soutěže pro děti, vozítko Segway, autogramiádu nové knihy o Ivo Tomanovi a zdarma točené pivo "Hejtman".

Za zmínku jistě stojí i brožura, kterou nechala ODS vyrobit pro své voliče. Jde o zvláštního průvodce po našem kraji. Dozvíte se, kam putovaly v předchozích 4 letech finanční prostředky kraje. Co bylo opraveno a vybudováno ve Vašem městě? Nahlédněte do „Křížem krážem naším Pardubickým krajem“. Dostanete ho na kterémkoli zábavném odpoledni, ale najdete ho též na www.ods-pce.cz.

Mezi městy Přelouč a Lázně Bohdaneč vede silnice II/333. I ona se dočkala modernizace v rámci Společného regionálního operačního programu. Vydáno na ni z rozpočtu Pardubického kraje bylo 69,9 mil. Kč. Částka 84,7 mil. Kč byla použita na stejnou akci na úseku této silnice mezi Lázněmi Bohdaneč a Královéhradeckým krajem.
V roce 2004 obdržely Lázně Bohdaneč dotaci na projektovou dokumentaci k výstavbě víceúčelového hřiště a v roce 2005 na dokumentaci na Rozvoj infrastruktury města pro lázeňství a cestovní ruch, mj. regeneraci lázeňského parku a navazující doprovodné infrastruktury, ve výši 500 tis. Kč. Dále Lázně získaly grant na Naučnou stezku Gočárův okruh. Dotace byla loňského roku městu přiznána i na projektovou dokumentaci na Jihovýchodní kanalizaci.

Snad se občanským demokratům podařilo v Lázních Bohdaneč místním zpříjemnit jejich páteční odpoledne.









Kontakt:

Pavel Uhlíř
regionální manager
info@ods-pce.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 26. 9. 2008 17:04
Kategorie: Politika
Název zdroje: Občanská demokratická strana Regionální sdružení Pardubického kraje (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Politická strana
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.