V Pardubicích bude otevřen kurz public relations | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


V Pardubicích bude otevřen kurz public relations


Ve dnech 8. až 10. července se bude v Pardubicích konat třídenní kurz ŠKOLY PUBLIC RELATIONS. Jde již o třetí běh úspěšného kurzu, který je určen pro úplné začátečníky i pokročilé zájemce o obor public relations.

Kurz se věnuje úvodu do public relations, krizové komunikaci, zásadám corporate identity, pořádání eventů, media a press relations i psaní tiskových zpráv. Pořádá ho pardubická PR agentura PR1.cz, s.r.o. Kromě jejích pracovníků lektorují odborníci různého zaměření, například Radim Jelínek z Českého rozhlasu, který zde zastává funkci managera marketingu a PR, nebo Tomáš Dvořák, redaktor Pardubického deníku.
„Jde již o třetí kurz, který naše agentura pořádá. Je postaven tak, že se začátečník během výkladu neztratí a zároveň se člověk, který se v oboru již delší dobu pohybuje, nenudí,“ říká jednatelka společnosti PR1.cz Pavla Šafránková. Její slova potvrzují i Richard Bauer a Ivan Roštok, kteří se účastnili jednoho z předchozích kurzů.
„S průběhem kurzu jsem byl velmi spokojen! Mé očekávání se splnilo, dozvěděl jsem se informace, které jsem potřeboval. Kurz byl netradiční, přátelsky laděný, profesionálně zvládnutý a v neposlední řadě poučný,“ hodnotil kurz Ivan Roštok, který se již řadu let zabývá marketingem a nyní se rozhodl rozšířit si obzory i v oblasti public relations.
„Očekával jsem, že získám teoretický i praktický základ v oboru public relations a že si doplním své menší praktické zkušenosti. To se mi podařilo. Kurz mohu komukoli doporučit,“ řekl bezprostředně po kurzu Richard Bauer, vedoucí kanceláře obchodního ředitele společnosti Viamont DSP, a.s.

Stále ještě se můžete do ŠKOLY PUBLIC RELATIONS přihlásit.
Kontakt:

Jana Kožená
account manager
jana.kozena@pr1.cz
774994023
466030821


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 6. 2009 8:58
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: PR1.cz (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Agentura se zaměřením na public relations
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.