V létě do WITTE Automotive na zkušenou | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


V létě do WITTE Automotive na zkušenou


Zájem o letní brigády předčil letos očekávání nejdeckého výrobce zamykacích systémů. Na jedno volné místo v provozech WITTE Automotive připadli tři zájemci. Šestnáct brigádníků a brigádnic si vyzkouší WITTE profese ve výrobě, logistice či konstrukci úplně poprvé.

„Jména na studentských přihláškách svědčí o tom, že je mnoho rodičů – našich zaměstnanců, kteří své ratolesti o letních prázdninách k práci vedou,“ popisuje skladbu brigádníků Martina Poštová, HR marketing.

Vedoucí projektu Viktor Kempf má syny hned tři a říká: „Nejstarší Tomáš tu byl na brigádě dvakrát. Prostřední Petr pracoval ve firmě při studiu jako brigádník, pak hledal práci a okolo WITTE Automotive dlouho „kroužil“. Teď je zaměstnán ve vstřikovně plastů. Nejmladší Adam nastoupil 1.července jako montážní dělník do výrobního týmu WITOL-garnitury. O práci zatím slyšel jen ode mne, teď si ji vyzkouší na výrobní lince.“

A poprvé na zkušenou se vydala také juniorská nohejbalová hvězda SK Liapor WITTE Karlovy Vary, Jakub Medek. „Na brigádu jsem se ptal, koho jsem potkal. Firmu znám jako partnera klubu. Poprvé tady vidím, jak takový výrobní kolos funguje v praxi. V průběhu brigády jsem se ze svého studijního oboru seznámil například s vzduchotechnikou či vytápěním firmy. Monitoroval jsem stav oplocení firemního areálu a zpracoval jsem kompletní fotodokumentaci. “

Firma nabídla také možnost získávat zkušenosti ve své konstrukční kanceláři, která sídlí v plzeňském Vědeckotechnickém parku. Dva vysokoškoláci – současní studenti fakulty strojní ZČU si vyzkoušejí práci konstruktérů – kresličů.
Kontakt:

Martina Poštová
martina.postova@witte-automotive.cz
www.witte-automotive.cz
+420359016998


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 18. 7. 2011 11:14
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: WITTE Nejdek, spol. s r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
WITTE Automotive v Nejdku je předním českým výrobcem zamykacích systémů a klik pro automobilový průmysl.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.