V Humpolci připravují další ročník Zlaté podkovy | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


V Humpolci připravují další ročník Zlaté podkovy


Humpolec – V jezdeckém areálu Školního statku Humpolec – Dusilov se o víkendu 24. až 26. srpna uskuteční Finále seriálu závodů Zlatá podkova v jezdecké všestrannosti a soutěžích spřežení. Tradiční průběh závodů letos obohatí vyhlášení vítězek nové ankety - Zlaté děvče Zlaté podkovy 2012.

„Nyní přijímáme přihlášky účastníků, ale už nyní víme, že se bude jednat o mezinárodní soutěž. Máme přihlášené jezdce ze Slovenska i z Rakouska,“ prozrazuje jeden z pořadatelů Jiří Klubal.
V pátek ráno 24. srpna odstartují drezurní zkoušky, sobota bude patřit terénním zkouškám sedlových koní a také maratonu spřežení. V neděli 26. srpna vyvrcholí celé závody překážkovými jízdami. „V neděli budou dekorování vítězové jednotlivých závodů a také se uskuteční vyhlášení výsledků a dekorování Zlatého, Stříbrného a Bronzového děvčete. Do této ankety je zapojeno celkem dvacet dva dívek,“ říká Jiří Klubal.
Zlatá podkova patří k tradičním jezdeckým akcím na Vysočině. Na víkendové klání se sjíždějí jezdci a koně nejen z celé republiky, ale také ze zahraničí. Letos se koná již čtyřicátý sedmý ročník.Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 8. 2012 16:50
Kategorie: Sport
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.