V Hradci Králové se musí zvýšit ceny tepla | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


V Hradci Králové se musí zvýšit ceny tepla


Hradec Králové – Zákazníci Tepelného hospodářství Hradec Králové (THHK) se budou od ledna 2014 řídit podle nových tarifních ceníků, které reagují na změnu ceníků Elektráren Opatovice (EOP). Přes to se jim celé zvýšení cen od EOP nepromítne do jejich plateb za teplo.

Představenstvem společnosti THHK byl schválen nárůst základní ceny tepla, tj. tepla na výstupu ze sekundárního rozvodu a domovní předávací stanice o 6,31 procent. Cena tohoto tepla pro rok 2014 tak bude pro domácnosti a konečné odběratele společnosti činit 397,90 Kč/GJ bez DPH.

„Společnost nárůstem ceny reaguje na oznámení generálního dodavatele tepla Elektráren Opatovice (EOP), která se rozhodla navýšit nákupní cenu tepla pro THHK z primárních horkovodů o 8,45 procent,“ komentuje situaci Jiří Seidler, ředitel Tepelného hospodářství Hradec Králové.

Královehradecká městská společnost THHK přesto patří i nadále svými cenami mezi nejlevnější energetické společnosti v České republice, které dodávají teplo a teplou vodu do desítek tisíc domácností a několika stovek institucí. Tuto strategii nízkých cen chce THHK dodržet i dlouhodobě do budoucna.
Kontakt:

Ing. Jiří Seidler
ředitel THHK

http://www.thhk.cz/
+ 420 731 548 84


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 11. 2013 8:30
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.