V Česku začne aktivně působit největší vzdělávací agentura | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


V Česku začne aktivně působit největší vzdělávací agentura


Hradec Králové – Od letošního podzimu bude na českém trhu nově fungovat vzdělávací společnost WIFI Czech Republic, která je partner největšího rakouského vzdělávacího institutu WIFI. Ten má v Rakousku tradici od druhé světové války a ročně projde WIFI kurzy 365 000 klientů. Cílem nové vzdělávací společnosti je standardizovat vzdělávání v České republice.

„Bohužel nyní školí díky penězům z Evropské unie téměř každý. Absolventi kurzů získají jakýsi certifikát a mají splněno. Často se jedná o nekvalifikované lektory, certifikát nemá žádnou hodnotu a účastník kurzu se nikam dál neposune,“ popisuje současnou situaci Tomáš Zdechovský, ředitel české společnosti WIFI Czech Republic, která chce současný stav zásadně změnit. V České republice tak vzniká ojedinělý projekt, díky němuž je možné získat vzdělání nejvyšší evropské kvality. „Vzdělávání v České republice není standardizované a certifikované, a to je největší problém,“ dodává ředitel Zdechovský.
Všechny kurzy pořádané WIFI jsou evropsky standardizované. Jedná se o nový systém vzdělávání, který pokrývá různé oblasti, od řemeslníků po vrcholové manažery. „Máme velmi tvrdé požadavky na lektory. Musejí být v oboru, který školí více než pět let a musí mít za sebou speciální lektorské vzdělání. Kurzy mají jasně danou koncepci, vymezený počet hodin a definované výstupy. Nemůže se tak stát, že lektor bude o jednu lekci dál než účastníci kurzů a že si po vzájemné domluvě podepíší prezenční listinu a jdou domů. I to je tristní obraz českého vzdělávání,“ vysvětluje Tomáš Zdechovský.

Do Česka přicházejí vzdělávací produkty vyvinuté v Rakousku
V současné době nabízí WIFI Czech Republic mediální a komunikační tréninky, školení speciálně vyvinutá pro zdravotnická zařízení, tréninky podnikání a open jazykové kurzy. Skutečnou hodnotu pro zákazníka představuje především rozšíření stávající nabídky o standardní WIFI produkty, tedy kurzy vyvinuté v Rakousku, které jsou prostřednictvím WIFI Czech Republic nabízeny od této chvíle i na českém trhu.

WIFI navazuje na rakouskou a českou tradici ve vzdělávání
Společnost WIFI Czech Republic navazuje na sedmiletou tradici komunikační agentury Commservis.com, ze které se jako dceřiná společnost odštěpila. Agentura Commservis.com patří rozsahem svých služeb a množstvím realizovaných projektů k největším agenturám svého druhu ve východních Čechách. Od této chvíle zůstává doménou této společnosti oblast public relations, komunikace a médií, zatímco sekce vzdělávání přechází pod nově vzniklý institut WIFI Czech Republic.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 4. 10. 2011 9:48
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.